Na rynku

Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę. Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR 2022.

MILWAUKEE TOUR 2022

Producent akumulatorowych elektronarzędzi zaprasza profesjonalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, dekarskiej, stolarskiej i pielęgnacji zieleni na wrześniową edycję MILWAUKEE TOUR. W ciągu miesiąca w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji odbędzie się łącznie ponad 50 wydarzeń.

MILWAUKEE TOUR to seria wydarzeń organizowana we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki.

– MILWAUKEE TOUR cieszy się olbrzymim zainteresowaniem profesjonalistów. Tylko w letniej edycji uczestniczyło w nim 6200 osób z różnych branż. Dlatego we wrześniu MILWAUKEE TOUR zawita w kolejnych europejskich miastach. Dzięki temu profesjonaliści – pracownicy branży budowlanej, ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, mechanicy czy dekarze – będą mogli sprawdzić nasze elektronarzędzia i akcesoria w praktyce – komentuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager MILWAUKEE®. – To doskonała okazja, by zweryfikować ich trwałość, wytrzymałość, wydajność, czyli wszystko to, co kryje się pod hasłem „Nothing but HEAVY DUTY”– dodaje Mitko.

MILWAUKEE TOUR 2022

Począwszy od 2-go września (piątek) br., MILWAUKEE TOUR odwiedzi 14 polskich miejscowości: Ostrołękę, Piekary Śląskie, Częstochowę, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Stare Miasto, Szamotuły, Bełchatów, Łódź, Rzeszów, Dębicę i Siedlce. Zaplanowanych zostało 6 wydarzeń na terenie Rumunii, ponad 10 na Węgrzech, 13 w Czechach i 5 na Słowacji.

MILWAUKEE TOUR 2022

Święto profesjonalistów

MILWAUKEE z myślą o europejskich profesjonalistach przygotowało przestrzeń do testowania akumulatorowych elektronarzędzi, które mocą z powodzeniem konkurują z rozwiązanymi napędzanymi spalinowo. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami takimi jak dwuakumulatorowa dmuchawa, subkompaktowa szlifierka punktowa, zszywacz do ogrodzeń, szlifierka oscylacyjna, wibrator plecakowy, nożyce do żywopłotu. Nie zabraknie strefy z narzędziami ręcznymi, akcesoriami, odzieżą ochronną czy systemami przechowywania. To idealna przestrzeń do wymiany doświadczeń i skorzystania z porad ekspertów marki. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, a wśród nich Thunderbolt Challenge – konkurs na jak najszybsze zbudowanie instalacji z wykorzystaniem produktów marki. W edycji letniej rekordzista stworzył ją w 18 sekund! Czy komuś uda się pobić ten rekord? Przekonamy się już we wrześniu! Rejestracja na https://pl.milwaukeetool.eu/tour2022/.

5/5 - (1 głos)

Data publikacji: 1 września, 2022

5/5 - (1 głos)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły