Warsztat

Narzędzia do domu i ogrodu i – jaki zestaw skompletować?

Jeśli lubisz majsterkować, często wykonujesz prace w ogrodzie albo w garażu czy w warsztacie, musisz mieć dobrej jakości narzędzia. Co powinno się w nim znaleźć? Oto krótkie zestawienie narzędzi, urządzeń i akcesoriów, które są must have.

Kompletujemy zestaw do domu, warsztatu i ogrodu

Urządzenia takie jak wiertarko-wkrętarka, szlifierka, pilarka czy spawarka przydadzą się w domu albo w warsztacie amatorskiego lub profesjonalnego majsterkowicza. Dzięki nim możesz montować różne dekoracje lub coś samodzielnie naprawiać bez wsparcia fachowca.

Z kolei zestaw urządzeń do ogrodu powinien obejmować m.in. kosiarkę elektryczną, kosę, odkurzacz do liści, wertykulator czy nożyce do żywopłotu. Dodatkowo skompletuj drobne akcesoria jak nożyce, grabie, łopatę czy sekator. W garażu może znaleźć się jeszcze myjka ciśnieniowa oraz generator prądotwórczy.

Urządzenia i sprzęty do domu oraz do warsztatu

Generator prądu. To must have jako alternatywne źródło energii w domu, biurze, garażu, pracowni czy w warsztacie. W przypadku nagłego blackoutu, spowodowanego awarią w elektrowni, umożliwi kontynuowanie różnych prac. Generator prądotwórczy Hyundai HG-4000 A to idealny sprzęt do uzyskania mocnego mobilnego, domowego lub profesjonalnego źródła zasilania.

Spawarka. Pozwalana wykonywanie wysokiej jakości zgrzewów. Spawa wiele metali – m.in.  stal. Sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak i profesjonalistów. Jej moc można regulować w zależności od spawanego metalu.

Wiertarko-wkrętarka udarowa. Hyundai Power Products oferuje modele o napięciu akumulatora 18 V lub 20 V – każdy znajdzie odpowiednią do swoich potrzeb. Można nimi wiercić otwory w materiałach o bardzo twardej nawierzchni. Wiertarko-wkrętarka 18V jest narzędziem niezbędnym dla każdego majsterkowicza. Gwarantuje ergonomię, wydajność, moc, precyzję, komfort i szybkość podczas pracy.

Zestaw narzędzi ręcznych. Komplet, który obejmuje wiertło do drewna i do betonu, klucz imbusowy, końcówki śrubokrętowe i pudełko to praktyczny zestaw w domowym warsztacie każdego majsterkowicza.

W jakie urządzenia i narzędzia ogrodnicze zainwestować?

Kosiarka bezprzewodowa. Doprac w ogrodzie przyda się mocna, szybka i wydajna kosiarka. Na topie są sprzęty bez kabla, bo gwarantują komfort i swobodę ruchów. Precyzyjne koszenie zapewni m.in. kosiarka spalinowa Hyundai HTDT5070ES-1, która została wyposażona w silnik czterosuwowy i pojemnik 55 litrów. Jej pojemność to 173 cm³, a zalecany Obszar Koszenia wynosi maks. 1500 m². Jej atutem jest też funkcja mulczowania, która pozwala na bardzo dokładne rozdrobnienie skoszonej trawy.

Odkurzacz do liści. Dzięki niemu sprzątanie liści z ogrodu przebiega szybko i bezproblemowo. Posiadanie takiego urządzenia pozwoli oczyścić trawnik czy podjazd z liści w kilka minut.

Glebogryzarki. To wydajne i solidne urządzenie do przygotowywania dużych ogrodów. Glebogryzarka Hyundai z 4-suwowym silnikiem OVH został świetnie przystosowany do prac płużnych – z powodzeniem zastępuje wiele narzędzi ręcznych.

Wertykulator. Wertykulator spulchnia glebę i zdecydowanie usprawnia wykonywanie wielu prac w ogrodzie, m.in. ułatwia pozbycie się chwastów, mchu czy porostów.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 9 listopada, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły