Maszyny dekarskie

Narzędzia i maszyny dla dekarzy firmy Dachdecker

Stojąc przed wyborem narzędzi i maszyn dekarskich warto zwrócić uwagę na ofertę firmę Dachdecker. Obejmuje ona nie tylko narzędzia ręczne do obróbki blachy, a także zaginarki i walcarki.

Firmę Dachdecker śmiało można uznać za wiodącego producenta ręcznych narzędzi do obróbki blachy w Europie Środkowo-Wschodniej. Od początku swojej działalności, a więc od 2008 r., realizowany jest ściśle przemyślany i wytyczony plan poszerzania oraz doskonalenia oferty. Już po siedmiu latach działalności sprzedaż poszerzono nie tylko o kolejne kraje Europy, ale również o Rosję i Stany Zjednoczone.

Zaginarki mobilne

Za podstawę oferty firmy Dachdecker można uznać zaginarki produkowane o długościach już od 250 mm. Oprócz tego do dyspozycji pozostaje ponad 100 różnych narzędzi, dzięki czemu można kompleksowo wyposażyć warsztat.

Szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość realizowania zamówień z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz tego warto podkreślić bogatą ofertę zaginarek segmentowych z segmentami skośnymi 45° lub pionowymi 90°.

Firma Dachdecker jako jedyna zapewnia klientowi możliwość wyboru belki roboczej, na której mają znajdować się segmenty. Do dyspozycji dekarzy pozostają również zaginarki modułowe. Ich istotną cechą jest możliwość łączenia ze sobą poprzez przedłużenie za pomocą modułu o kolejne 3250 mm. Tym sposobem uzyskać można zaginarki o długości 3250, 6500 oraz 9750 mm i dłuższe.
Dużym uznaniem cieszą się popularne żółte zaginarki dekarskie, znane niemal wszystkim dekarzom w Polsce. Istotne jest, że łatwo można je transportować na miejsce budowy.

narzedzia-i-maszyny-dla-dekarzy-firmy-dachdecker_1

Narzędzia stacjonarne

Firma Dachdecker oferuje również szereg maszyn stacjonarnych, będących nieodzownym elementem wyposażenia warsztatów. W ramach tej części oferty wybrać można również zaginarki, które pozwalają na gięcie blachy o grubości do 2 mm.

narzedzia-i-maszyny-dla-dekarzy-firmy-dachdecker_2

Interesujące rozwiązanie stanowią również maszyny, rzecz jasna produkowane przez firmę Dachdecker, przeznaczone do trapezowania ręcznego blachy. Warto podkreślić, że dowolne trapezowanie – zarówno proste, jak i skośne – zajmuje zaledwie 2 minuty. Całość oferty uzupełniają walcarki do blachy z podwójnym napędem ułatwiającym pracę przy zwijaniu grubszych blach.

Wybrać można również nożyce wzdłużne i poprzeczne z rozwijakami i wózkami do kręgów, tworzące z zaginarkami małe linie produkcyjne

Opisane narzędzia i maszyny nie wyczerpują bogatej oferty firmy Dachdecker. Stąd też warto przynajmniej krótko wspomnieć o benderach tj. małych, ręcznych giętarkach do blachy, które zaginają materiał powtarzalnymi przejazdami na łożyskach.

Przed wyborem konkretnego narzędzia warto obejrzeć prezentacje wideo, które są dostępne na stronie internetowej www.dachdecker.com.pl.

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 29 maja, 2015

Autor:

5/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wanda
    niedziela, 16 maja, 2021

    Maszyny, które znacznie przyspieszają pracę są niezbędnym wyposażeniem warsztatu. Praca ze zginarką zajmuje kilka chwil. Warto zapoznać się z ofertą firmy, gdyż jest ona bardzo bogata.

Podobne artykuły