Gwoździarki

Narzędzia pneumatyczne EVERWIN

EVERWIN to narzędzia pneumatyczne stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Marka została założona w 2012 roku przez grupę amerykańskich i tajwańskich ekspertów, których łączy w sumie 120 lat wspólnego doświadczenia i sukcesów. Głównym motto EVERWIN jest wydajność i niezawodność.

Zaledwie w kilka lat od powstania EVERWIN stworzył serię przemysłowych gwoździarek do produkcji palet, które zyskały opinię jednych z najtrwalszych narzędzi na rynku. Od tego czasu kontynuuje rozwój oferty, aktualnie produkując całe serie narzędzi pneumatycznych do zastosowań konstrukcyjnych, dekarskich, ciesielskich i wielu innych.

Sprzęt dla wymagających

Narzędzia EVERWIN są bezkonkurencyjne w zakresie szybkości wbijania gwoździ – zarówno przy strzale pojedynczym, jak i seryjnym. Są zbudowane z komponentów o najwyższej jakości, wyposażone we wbijaki i nosy z nieścieralnych tworzyw zwiększających ich żywotność oraz najtrwalsze na rynku metalowe prowadnice gwoździ. Wszystkie narzędzia są świetnie wyważone, a ich ergonomiczny design ze wzmocnionymi magazynkami pochłaniającymi drgania oraz wygodnymi miękkimi rączkami zapewnia komfort pracy. Bez wątpliwości narzędzia EVERWIN to produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku.

Jednostrzałowa gwoździarka anchor MCN40

Jedną z nowości w ofercie EVERWIN jest jednostrzałowa gwoździarka MCN40 na gwoździe anchor o długości 40 mm. To kompaktowe narzędzie do mocowania złącz ciesielskich wyposażone jest w innowacyjny nos, który zapewnia idealne umiejscowienie gwoździa w otworze złącza. Gwoździarka zbudowana jest z trwałych materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej masy, zaledwie 2 kg. Dzięki temu praca jest wygodna i mało obciążająca, a kompaktowa konstrukcja umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Narzędzie posiada moc pozwalającą na wbijanie gwoździ nawet w najtwardsze drewno, a także blokadę suchego strzału.

COMERTO
Gutowo Wielkie 7, 62-300 Września
www.comerto.pl
biuro@comerto.pl
61 437 66 00
www.everwin.pl

3.4/5 - (16 votes)

Data publikacji: 24 grudnia, 2020

Autor:

3.4/5 - (16 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. montażysta
    niedziela, 27 grudnia, 2020

    Każdy sprzęt, czy to elektromechaniczny czy pneumatyczny, stanowi duże ułatwienie w pracach budowlanych. Pozwala na szybsze i precyzyjniejsze wykonywanie prac montażowych, dzięki czemu wydatnie skraca czas budowy. Ważną kwestią jest by narzędzia były wydajne, poręczne oraz trwałe, co w przypadku narzędzi EVERWIN wydaje się być spełnione.

Podobne artykuły