Podbitka

NOVA podsufitka Galeco połączenie designu i innowacyjności

fot. Galeco_podsufitka_NOVA2

Podsufitka to oczywiście element, który zabezpiecza konstrukcję dachu, ale to także ozdoba, podkreślająca wygląd domu i nadająca mu oryginalny styl. Najnowszy model NOVA podsufitka, wykorzystujący łączone zamki zabezpieczonym na tzw. “click”, jest niezwykle łatwy w montażu, zaś znacznie sztywniejsze panele są gwarancją większej wytrzymałości. 

Podsufitka po pierwsze zabezpiecza krokwie i więźby przed działaniem czynników atmosferycznych. Wiatr, zbyt duża wilgotność czy intensywne nasłonecznienie to najczęstsze problemy z którymi muszą się zmagać właściciele domów. Produkt NOVA podsufitka Galeco proponowany przez firmę wykonany z najepszego PVC najwyższej jakości, zabezpieczającego okap dachu i niewymagającego konserwacji.

fot. Galeco_podsufitka_NOVA1

Rozwiązania NOVA podsufitka 

Ten model odróżnia się od innych proponowanych podsufitek wieloma elementami. Po pierwsze jest sztywniejszy, a zatem ma mocniejszy profil zamka. Sprawia to, że  podsufitka jest bardziej stabilna i wytrzymała. Kolejną cechą, która  wyróżnia podbitkę NOVA od Galeco jest najwyższa na rynku grubość paneli. Wpływa to pozytywnie zarówno na  izolacyjność, jak i  jakość produktu. Ważny jest także sposób łączenia paneli. Jest to metoda na „click”, która sprawia, że montaż podsufitki jest  nie tylko szybszy, ale i wygodniejszy i  łatwiejszy.

fot. NOVA podsufitka Galeco

Liczy się efekt

Zachowanie odpowiednich harmonii i ładu jest w kwestiach związanych zarówno z budową domu, jak i wykańczaniem czymś bardzo istotnym. Podsufitka, chociaż wydawać się może elementem mało istotnym, znacząco wpływa na wygląd budynku. Znajdziemy  zatem w ofercie Galeco szeroką gamę kolorów.  Dzięki temu z łatwością dobierzemy barwę podsufitki do stylu, a także innych elementów architektonicznych budynku. NOVA podsufitka  proponuje pięć odcieni z fakturą drewna: złoty dąb, brąz, orzech, grafit, a także biel. Dobrze dobrana kolorystyka nada budynkowi odpowiedniego, niepowtarzalnego klimatu i spójności. Decydując się zatem na montaż podsufitki zabezpieczymy w prosty sposób spód okapu i zadbamy o niecodzienną oprawę połaci dachowej.

10-letnia gwarancja producenta na podsufitkę dachową Galeco NOVA to także jeden z atutów tego rozwiązania

 

4.9/5 - (41 votes)

Data publikacji: 19 czerwca, 2018

4.9/5 - (41 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Tytus K.
    środa, 13 marca, 2019

    Rozpoczął się sezon budów i obserwuję szybkie powstawanie dachów. Są one od razu starannie wykańczane czyli mają zamontowane wszystkie obróbki, rynny, płotki, kratki wentylacyjne itd. Są też podbitki, które z dala wyglądają bardzo atrakcyjnie. Z bliska też jest nieżle – imitują drewno bardzo dobrze, i gdyby nie wiedza że wykonane są z tworzywa to miałbym wątpliwość. Na opakowaniach znajdujących się na podwórku widać nazwę producenta – Galeco. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie. Jak widać system “click” przyśpiesza i upraszcza montaż, producent daje 10 lat gwarancji na podsufitkę Galeco Nova, bogata kolorystyka. Rozważę z pewnością tę opcję przy konserwacji swojego dachu.

  2. Kasiunia
    piątek, 14 czerwca, 2019

    Podsufitka ze zdjęcia wygląda niezwykle elegancko. Bardzo ładnie komponuje się z dachem i elewacją. Do tego jest ona wykonana w systemie ułatwiającym montaż i zwiększającym wytrzymałość. Świetnie.

Podobne artykuły