Rolety, żaluzje i markizy

Nowa kolekcja rolet zaciemniających VELUX

Najnowsze rolety zaciemniające VELUX zostały zaprojektowane przez Karima Rashida, jednego z najznamienitszych projektantów naszych czasów znanego z minimalistycznego stylu swoich projektów.

Kolekcja rolet od Karima Rasida obejmuje cztery unikalne wzory dostępne w dwóch różnych kolorach. W zależności od upodobań klienci mogą wybierać bardziej odważne zestawienia, jak jaskrawy róż lub cytrynowy, albo stonowane subtelne wzory w odcieniach czerni i bieli. Inspiracją do stworzenia tych tkanin były naturalne motywy roślinne oraz wzory uzyskane techniką cyfrową, które nadały im wyjątkowej świeżości i nowoczesności. Rolety są wykonane z tkaniny nie przepuszczającej światła, a ich wąskie prowadnice doskonale przylegają do skrzydła okna, gwarantując całkowite zaciemnienie zarówno w dzień, jak i w nocy. Montaż jest prosty. Można go wykonać samodzielnie i zajmuje on zaledwie kilka minut.

Więcej na: www.velux.com

5/5 - (14 votes)

Data publikacji: 28 lipca, 2011

Autor:

5/5 - (14 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kowalska
    wtorek, 15 stycznia, 2019

    Ładne rolety i co ważne do samodzielnego montażu.Kiedy mamy sypialnię na poddaszu taka roleta jest niezbędne no chyba,ze nie przeszkadza nam gwiażdziste niebo czy blask książyca w pełni.

  2. Zuza
    piątek, 5 kwietnia, 2019

    A czy są moje ulubione odcienie beżu? Jakoś czerni i bieli nie spotykam zbyt często u znajomych, wydaje mi się, że nie wyglądają one dobrze. Różowej czy cytrynowej rolety też bym nie założyła. Raczej te rolety są dla ludzi mających nowoczesne wnętrze i nie bojących się eksperymentowania.

Podobne artykuły