Warsztat

DeWALT XR z 3-letnią gwarancją

DeWALT wprowadza do swojej oferty nową gamę profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych. Narzędzia z linii XR objęte 3-letnią gwarancją, oferują wydłużony czas pracy z jednego naładowania, lepsze parametry oraz zwiększoną wydajność.

Nowa gama elektronarzędzi DeWALT XR Li-ION z 3 letnią gwarancją obejmuje 22 narzędzia zasilane akumulatorowo oraz 6 zestawów „COMBO”. W jej skład wchodzą wiertarko-wkrętarki udarowe i bezudarowe, zakrętarki, młotowiertarki, pilarki szablowe i tarczowe, a także lampy z obrotową głowicą i diodami LED. „Celem prac konstrukcyjnych nad linią XR było zaprojektowanie narzędzi wyposażonych w najnowsze rozwiązania techniczne, przy zachowaniu jak najwyższego poziomu niezawodności i żywotności maszyn” – mówi Andrzej Mroczek, Kierownik Działu Marketingu StanleyBlack&Decker Polska. I dodaje: „Nasze urządzenia są produkowane w najwyższych standardach jakości i technologii, dzięki temu jesteśmy pewni ich dużej trwałości. Dlatego oferujemy naszym Klientom 3-letnią gwarancję na produkty z serii XR”. Aby skorzystać z 3-letniej gwarancji należy, w ciągu 4 tygodni od daty zakupu narzędzia, zarejestrować się na stronie www.dewalt.pl/mydewalt/login/.

Linia XR dla wymagających

DeWALT XR z 3-letnią gwarancją

Omawianą linię elektronarzędzi wyróżniają bardzo dobre parametry techniczne, które zostały uzyskane przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów urządzeń. Każde z nich wyposażone jest w mocny silnik pozwalający na intensywną i długotrwałą pracę, metalową przekładnię zwiększającą wydajność i wytrzymałość narzędzia oraz obudowę wykonaną z materiałów odpornych na ciężkie warunki budowlane. Dodatkowo urządzenia z linii XR posiadają ergonomiczne, ogumowane uchwyty oraz konstrukcję, która umożliwia ich stabilne ustawienie w pionie.

Technologia Li-Ion

DeWALT XR z 3-letnią gwarancją

Elektronarzędzia wchodzące w skład linii XR zostały wyposażone w nowoczesne akumulatory wykonane w technologii litowo-jonowej, które dzięki dużej pojemności wydłużają efektywny czas pracy. W zależności od modelu, akumulatory posiadają różne napięcia (14,4V lub 18V) i pojemności (1,5Ah lub 3Ah). Ładowanie baterii umożliwia najnowsza ładowarka DeWALT XR, która pozwala na uzupełnienie ładunku akumulatorów o napięciach 10,8V, 14,4V i 18V. „Takie rozwiązanie pozwala na pracę narzędziami zarówno z linii XR, jak i wprowadzoną w ubiegłym roku gamą kompaktowych urządzeń 10,8V” – mówi Andrzej Mroczek.

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

DeWALT XR z 3-letnią gwarancją DeWALT XR z 3-letnią gwarancją DeWALT XR z 3-letnią gwarancją
5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 23 grudnia, 2012

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły