Rynny metalowe

Nowa marka – systemy rynnowe Q STALYO

Wraz z rozwojem nowoczesnej architektury na rynku pojawiło się zapotrzebowanie na rynny wpisujące się w minimalistyczne bryły budynków i takie, które są skierowane do szerokiej grupy klientów. W odpowiedzi na to powstała marka Q STALYO, która oferuje produkty łączące dobrą jakość, korzystną cenę, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz wysoką estetykę.

Obecnie w ofercie znajduje się jeden produkt – stalowy powlekany system rynny prostokątnej Q STALYO PRO. Za sprawą innowacyjnej konstrukcji i uniwersalnej kolorystyki jest on doskonale dopasowany zarówno do tradycyjnych domów z okapowym pokryciem dachowym, jak i do tych nowoczesnych, z dachem bez okapu.

Prostota tkwiąca w symetrii

Q STALYO PRO wyróżnia opatentowany profil rynny symetrycznej z bezłącznikowym połączeniem. Prostokątny, symetryczny przekrój umożliwia obracanie rynny w przypadku powstania uszkodzeń na etapie transportu lub montażu. Czyni go to jedynym systemem z tak unikatowym rozwiązaniem na rynku.

Bez łączników, bez uszczelek – bez problemu!

Montaż rynien i narożników na zakład, przy użyciu specjalistycznego kleju, zapewnia trwałe i szczelne połączenie oraz wyklucza problem opadania systemu. Rezygnacja z łączników i uszczelek w zaślepkach przyczynia się do zmniejszenia ilości elementów, obniżenia kosztów systemu, a także uproszczenia i przyspieszenia montażu. Dzięki zastosowaniu dedykowanego kleju, miejsce połączenia rynien jest niewidoczne, co korzystnie wpływa na estetykę wykończenia.

Marka Q STALYO proponuje jedyny na rynku narożnik montowany od góry, bez konieczności zapinania go za wulstwę. Dzięki temu wyeliminowano ryzyko wystąpienia naprężeń i odkształceń, uzyskując poprawę funkcjonalności oraz gwarancję szczelnego połączenia systemu.

Q STLAYO PRO wyróżnia symetryczne wywinięcie dwóch kapinosów do wnętrza rynny, zapobiegające wychlapywaniu wody. Ze względu na symetryczny przekrój, wprowadzono również pochylenie systemu w kierunku przedniego kapinosa.

Tym, co wyróżnia rynny Q STALYO na tle konkurencji jest z pewnością ponadczasowa stylistyka oraz bezłącznikowy montaż, którego nie oferuje żaden inny producent na rynku. Dbając o bezpieczeństwo i spokój klientów, firma zapewnia 25-letnią gwarancję na swoje produkty. W najbliższej przyszłości planowane jest poszerzenie oferty Q STALYO o inne produkty dedykowane nowoczesnemu budownictwu.

5/5 - (27 votes)

Data publikacji: 17 października, 2020

Autor:

5/5 - (27 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 19 października, 2020

    nowa marka to nowy system montażu i łączenia rynien. producenci co raz bardziej przykładają się do jakości i nowoczesności swoich produktów. kupno i założenie musi być proste, aby cieszyć się tym system wiele lat.

  2. Lidian
    piątek, 7 maja, 2021

    Uwielbiam takie bezokapowe, dwuspadowe dachy! Pięknie to wygląda, moim zdaniem 🙂 Sam mam zresztą tego typu dom. Ja akurat rynny mam w tym przypadku od Galeco, bo to firma współpracująca z Regametem, od którego mam z kolei panele dachowe. Razem tworzy to naprawdę ładny, elegancki zestaw 🙂

Podobne artykuły