Samochód fachowca

Nowe oblicze Isuzu D-Max

Nowa generacja Isuzu D-Max to jeden z najbardziej zaawansowanych projektów w historii Isuzu. Po świecie jeździ ponad 6 milionów egzemplarzy jego poprzedników. Najnowszy D-Max czerpie to, co najlepsze z poprzednich modeli, ale jest jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie.

To, co pierwsze rzuca się w oczy to imponująca, muskularna sylwetka D-Max’a. Nie brak przy tym sportowego charakteru, który jednak nie będzie miał odzwierciedlenia na drodze. D-Max sprawdzać ma się za to zarówno w wymagającym, błotnistym i grząskim terenie, jak i podczas bardziej przyziemnych zadań – jak przewożenie ładunków czy holowanie przyczep. Przestronne wnętrze ma z kolei dać poczuć się kierowcy i pasażerom całkiem komfortowo. Pod maską ma się znaleźć wydajny silnik wysokoprężny, który charakteryzować się będzie m.in. niskim zużyciem paliwa.

– Całkowicie nowy Isuzu D-Max, jako owoc zakrojonego na szeroką skalę programu rozwojowego, bogatego know-how oraz doświadczeń zdobytych w ponad 100 krajach, stanowi niezwykle atrakcyjny i wszechstronny produkt, który tak jak w przeszłości, tak i teraz z całą pewnością zaspokoi nieustannie rosnące wymagania użytkowników na całym świecie – powiedział Jacek Witkowski, dyrektor generalny Isuzu Automotive Polska. – Ten nowy model odniósł już ogromny sukces handlowy w wielu krajach, np.: w Tajlandii, gdzie ocenia się, że rynek w segmencie pick-upów urośnie w tym roku do 400 tysięcy sztuk. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery klienci złożyli zamówienia aż na 15 tysięcy sztuk Isuzu D-Max! Nie ma już dziś wątpliwości, że model ten wzmocni jeszcze bardziej renomę Isuzu jako światowego specjalisty od samochodów typu pick-up.

Sieć Isuzu liczy aktualnie 25 punktów. Nowy D-Max pojawi się w kraju już w czerwcu.

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 8 maja, 2012

Autor:

5/5 - (8 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły