Elektronarzędzia

Nowe odkurzacze mobilne Festool

Oferta odkurzaczy Festool została odświeżona o nową generację – CTL MINI/MIDI. Teraz odkurzacze te dysponują o 40% większą siłą ssącą. Uzupełnieniem oferty jest odkurzacz uniwersalny CT 17 E.

Pył jest szkodliwy dla zdrowia i może być przyczyną wielu różnych chorób, takich jak rak, astma, chroniczne zapalenie oskrzeli, a także zmian genetycznych. Wykonawcy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę – rzemieślnicy chronią swoje zdrowie w codziennej pracy, wykorzystując rozwiązania systemowe zapewniające odsysanie szkodliwego pyłu w miejscu jego powstawania.

Zachowanie czystości we wszystkich miejscach, w których prowadzone są prace budowlane, remontowe, a także stolarskie, ma duże znaczenie dla ochrony zdrowia. Warto również pamiętać o tym, że czyste miejsce pracy nie tylko sprawia dobre wrażenie na kliencie, ale także przyśpiesza prowadzenie prac, ponieważ w czystym środowisku prace przebiegają bez zakłóceń. Dlatego opracowywane przez Festool urządzenia są uznawane przez Klientów za najlepsze.

Odkurzacze CTL MINI/MIDI – idealny partner do prac montażowych

Większa o 40% siła ssania nowych odkurzaczy CTL MINI i MIDI wraz z przepływem powietrza na poziomie 3700 l/min, podciśnieniem 240 mbar i specjalnym wężem stożkowym zapewniają najlepsze wyniki pracy.

Dwa kompaktowe odkurzacze o wadze zaledwie 9 kg idealnie sprawdzą się przy pracach związanych z montażami, pracami instalacyjnymi czy renowacyjnymi. Wprowadzone ulepszenia dotyczą również pojemnika na wąż ssący, zastosowania worków Selfclean, które zapewniają stałą siłę ssania, a także możliwości zamontowania Systainerów SYS T-LOC.

Nowy specjalista od czystej pracy – także na budowie

Nowy model CT 17 E w ofercie Festool to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w pracach na placu budowy oraz podczas odsysania na sucho i mokro. Jednostopniowa turbina odsysająca gwarantuje odpowiednio wysoką siłę ssania i duży przepływ powietrza. Ponadto odkurzacz wyposażony został w otwór do wydmuchiwania oraz regulację siły ssania. Nowe odkurzacze mobilne CTL MINI/MIDI i CT 17 E dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Festool od września 2013 r.

Więcej na www.festool.pl

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 11 listopada, 2014

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły