Blachodachówka

Nowe pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-forma

Ruukki wzbogaca swoją ofertę pokryć dachowych i wprowadza na rynek nowej generacji model Monterrey ze specjalnie zagiętą przednią krawędzią arkusza (FEB-forma), która ma na celu estetyczne wykończenie okapu dachu. W porównaniu do poprzedniej wersji modelu, głębokość profilu została zwiększona kreując tym samym wyróżniający się wzór dachówki.

Obszarem, na którym szczególnie koncentrował się rozwój produktów serii Monterrey był design. Mocny, efektowny wzór dachówki i wyjątkowe zagięcie przedniej krawędzi nadają produktowi bardzo elegancki wygląd. Znane z modułowego pokrycia dachowego Finnera nowatorskie, opatentowane rozwiązanie krawędzi arkusza cieszy się dużą popularnością. Głębokość profilu nowego modelu została dodatkowo zwiększona z 15 do 20 mm, by uwypuklić podobieństwo Monterrey FEB-forma do tradycyjnej dachówki – wyjaśnia Paweł Florczak, menedżer produktu.

Blacha dachówkowa Monterrey FEB-forma będzie dostępna w postaci kompletnego pakietu dachowego bądź w opcji z montażem na terenie całej Polski. Stosownie do potrzeb klienta blachodachówka produkowana jest w długościach od 0,8 do 8,2 metra, a dzięki zagięciu przedniej krawędzi, można zastosować dodatkowe przedłużenia, nie zaburzając estetyki efektu końcowego.

Nowe pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-forma

Wyjątkową trwałość Monterrey FEB-forma zapewniają odpowiednie powłoki, chroniące produkt przed działaniem czynników atmosferycznych, korozją oraz promieniowaniem UV. Dostępne są dwa modele: standard, z poliestrową powłoką, oraz model plus, w którym zastosowano powłokę Purex. Wariant standardowy objęty został 10-letnią gwarancją estetyczną i 30-letnią gwarancją techniczną, zaś wersja plus posiada odpowiednio 15 i 40-letnią gwarancję.

Przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, blachodachówka Monterrey FEB-forma dostępna jest aż w jedenastu kolorach. Można ją zamówić u autoryzowanych Dystrybutorów oraz w sklepach Ruukki Express. Lokalizacje sklepów Ruukki Express zamieszczone są na stronie www.ruukkidachy.pl/Ruukki-Express/Firmowe-punkty-sprzedazy

Nowe pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-forma

Blachy dachówkowe serii Monterrey produkowane są na terenie Polski ze stali Ruukki.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 19 września, 2014

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły