Elektronarzędzia

Nowe produkty marki Ferm w katalogu „Maszyny i narzędzia 2010”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Proma Polska wprowadziła zmiany w ofercie elektronarzędzi marki Ferm. Asortyment został powiększony o siedemnaście nowych produktów, które są dostępne w sprzedaży od stycznia 2010 roku.

W najnowszym katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” Proma Polska przygotowała dla swoich klientów wiele nowości w obrębie cieszących się uznaniem linii produktowych Ferm, Economy by Ferm oraz Ferm Powerline.

Seria Powerline została poszerzona między innymi o piłę prostą (przeznaczoną do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i metalu), precyzyjną pilarkę tarczową z laserem a także frezarkę górnowrzecionową z zestawem sześciu frezów. Linia została wzbogacona również o szlifierki: kątową (o mocy przyłączeniowej 750W i 880W) i taśmową.
Dodatkowo w linii Powerline pojawiło się nowe urządzenie zasilane akumulatorem niklowo-kadmowym (NiCd) – Wiertarko – wkrętarka aku FDCD-1800K2N. Narzędzie to sprawdzi się znakomicie w pracy przy braku zewnętrznego zasilania oraz w miejscach gdzie nie sięgają przewody zasilające tradycyjnych urządzeń.

Szlifierka kątowa EBF-125/880 Fot.: Proma PolskaSzlifierka kątowa EBF-125/880 Fot.: Proma Polska

Ceniona przez klientów linia produktowa Economy by Ferm, łącząca doskonałą funkcjonalność narzędzi oraz przystępną cenę również została znacznie poszerzona. W nowej bogatej ofercie szlifierek kątowych pojawiły się modele o mocy 880W i 2000W. W katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” klienci znajdą również: szlifierkę taśmową, wyrzynarkę, piłę prostą, pilarkę tarczową i wiele innych. Wszystkie narzędzia linii Economy by Ferm objęte są dwuletnią gwarancją.

Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 Fot.: Proma PolskaNarzędzie wielofunkcyjne FOT-180 Fot.: Proma Polska

Do grupy elektronarzędzi marki Ferm zostały wprowadzone nowe modele pił tarczowych ukośnych, szlifierka kątowa i szlifierka wibracyjna Delta. Na szczególna uwagę zasługuje Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. To wszechstronne urządzenie, dzięki wymiennym nożom i możliwości zamontowania płyty szlifierskiej typu Delta może służyć do piłowania, cięcia i szlifowania. Dzięki zastosowaniu zasady oscylacji narzędzie jest wyjątkowo precyzyjne co ułatwia pracę w miejscach trudnodostępnych. Doskonale sprawdza się w pracach wykończeniowych związanych z dopasowywaniem do siebie elementów.

Więcej informacji o nowościach produktowych marki FERM znajdziecie Państwo w nowym katalogu produktowym „Maszyny i narzędzia 2010” dostępnym pod adresem: http://promapl.pl/?module=aktualnosci&id=60

Dystrybutor: Proma Polska www.promapl.pl

4.7/5 - (8 votes)

Data publikacji: 18 marca, 2010

Autor:

4.7/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły