Elektronarzędzia

Nowoczesne elektronarzędzia XR DeWALT – nie tylko dla fachowców

Kiedy prace remontowo-budowalne przeciągają się w nieskończoność wszyscy, i klienci i ekipa, zastanawiają się co jest tego przyczyną? Skomplikowane prace czy niefrasobliwe wykonanie? Być może problemem jest brak nowoczesnych elektronarzędzi. Przejrzyjcie swój warsztat i krytycznym okiem oceńcie znajdujące się w nim przyrządy. Niejeden z nich nadaje się do wymiany? Świetnie, gdyż jeden z czołowych producentów elektronarzędzi, firma DeWALT, rozszerzyła właśnie swoją gamę produktów XR wprowadzając na rynek trzy nowe, zaawansowane urządzenia – młotowiertarkę, pilarkę do metalu oraz radio.

Dobre parametry techniczne i niezwykle wysoka wydajność pracy to cecha charakterystyczna produktów marki DeWALT oznaczonych znakiem XR. Krótszy czas wykonania prac w jeszcze wyższym standardzie niż do tej pory, gwarantowane. Dodatkowo do wszystkich narzędzi o takim samym napięciu możemy użyć jednego, uniwersalnego akumulatora.

Nowy LI-ION XR 4,0Ah

To idealny, nowoczesny akumulator do ciężkich, długotrwałych obciążeń w trudnych warunkach pracy.Ma on taki sam rozmiar oraz wagę jak poprzedni model akumulator 3.0Ah, ale za to dłuższy aż o 33% czas pracy z jednego naładowania.

Młotowiertarka akumulatorowa XR (DCH254M2)

18-voltowa młotowiertarka  o symbolu XR wykorzystuje system Perform&Protect, który zdecydowanie przedłuża czas pracy bez zmniejszenia wydajności. Perform&Protect to system który zapewnia użytkownikowi niski poziom wibracji który wynosi do 6,9 m/s2. Kompaktowa i dobrze wyważona obudowa młotowiertarki daje użytkownikom wysoki komfort pracy.

Ponadto DCH254M2 gwarantuje:
– szybkie wiercenie nawet w twardym betonie
– większą prędkość i energię uderzeń (energia udaru – 2,1).
– niewielka waga urządzenia – 3,2 kg sprzyja komfortowi pracy
– szybko wymienny uchwyt redukujący wibracje
– możliwość ustawienia jednego z trzech trybów pracy.

Młotowiertarka DCH254M2 pracuje na akumulatorze LI-ION XR 4,0 Ah.

Nowoczesne elektronarzędzia XR DeWALT – nie tylko dla fachowców

Pilarka akumulatorowa XR do metalu (DCS373)

To uniwersalna propozycję dla wielu specjalistów. Szybką i precyzyjną pracę zapewnia jej nowoczesna konstrukcja o masie 3,8 kg umożliwia szybką, a łatwą i wygodną obsługę gwarantuje dobre wyważenie oraz ogumowany uchwyt.
Model DCS373 wyposażono w oświetlenie LED i przezroczystą osłonę tarczy, które zapewniają doskonałą widoczność w miejscu pracy zwiększając jej bezpieczeństwo. Pilarkę wspólnymi siłami napędzają: wytrzymały silnik PM58 o mocy 460W oraz akumulator LI-ION XR 4,0 Ah, dzięki któremu możliwe było wydłużenie czasu pracy urządzenia.

Do pilarki DCS373 zaleca się 30-zębne tarcze o wymiarach 140x20mm do metalu, blachy, rur oraz prętów zbrojeniowych. Komfortowe ciecie do 43mm.

Nowoczesne elektronarzędzia XR DeWALT – nie tylko dla fachowców

Radio XR (DCR017)

Muzyka łagodzi obyczaje. Sprawia, że lepiej nam się pracuje. Dlatego radio XR powinno stać się nieodłącznym towarzyszem pracy. Wyposażone w amortyzowaną klatkę ochronną może być bezpiecznie używany nawet w najtrudniejszych warunkach takich, jak praca na wysokości. Ulepszony system głośników stereo radia XR dostarcza dźwięk doskonałej jakości, również przy ustawieniu maksymalnej głośności. Radio może być zasilane dowolnym akumulatorem z gamy XR. Urządzenie wyposażono w: uniwersalną ładowarkę wielonapięciową (10,8-18V XR) z dodatkowym gniazdem USB, gniazdo prądu przyziemnego, wewnętrzną pamięć , tuner FM/DAB (sygnał analog./cyfr.) oraz standardowe wejście audio.

Każda z zainteresowanych stron remontu czy budowy chciałaby jak najszybciej skończyć pracę. Aby to się jednak stało potrzeba nam nie tylko fachowych rąk do roboty, ale i profesjonalnych narzędzi. Odrobina dobrej muzyki też nie zaszkodzi.

ASZ

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 12 września, 2013

Autor:

5/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Kuba
  poniedziałek, 13 maja, 2019

  Ciekawa linia elektronarzędzi XR DeWALT. Oferowane produkty są mobilne, przyciągają uwagę żółto-czarnymi barwami, działają i wyglądają jak prawdziwe narzędzia budowlane. Amatorzy i fachowcy powinni być zadowoleni z wyboru.

 2. Jan
  środa, 25 sierpnia, 2021

  Elektronarzędzia f-my DeWALT to czołówka narzędzi profesjonalnych. Ekipa montująca panele na dachu posiadała kilka różnych i praktycznie się z nimi nie rozstawali. Praca szła wyjątkowo sprawnie. Panowie tylko wymieniali akumulatory na naładowane. Byłem pod wrażeniem, żadnego przestoju, szukania itd . Nawet potrzebne elementy mieli wcześniej przygotowane w firmowych torbach na linach i kiedy była potrzeba bo zabrakło śrub czy innych części to wciągali ją na dach. Podobnie było z ekipą pracująca w garażu. Wymieniali tylko końcówki i praca szła do przodu. Pomijam oczywiście walor estetyki i żółto-czarnych barw, które rzucały się w oczy.

Podobne artykuły