Pokrycia dachowe

Nowoczesny dach czyli modne pokrycia o płaskim profilu

Od kilku sezonów na dachach króluje minimalizm zarówno w formach, jak i barwach. Numerem jeden są dachówki płaskie w różnych odcieniach szarości. Trudno się dziwić. Tworzą one uniwersalne i estetyczne pokrycie domu, które pięknie komponuje sięz bryłą i elewacją każdego budynku.

Pokryć dachowych o płaskim profilu jest na rynku bardzo dużo. Dziś skupimy się na wybranych dachówkach marki BMI Braas, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Oferta BMI Braas doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa, które opierają się na prostych formach i czystych liniach. Wskazane produkty doskonale prezentują się na połaci dachowej, dodając budynkowi niebywałego uroku.

Dachówki ceramiczne Turmalin

Dachówki Turmalin, tak jak wszystkie dachówki ceramiczne marki BMI Braas, produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Uwagę klientów przyciągają swoim kształtem, który podkreśla charakter nowoczesnych budynków. Doskonale sprawdzają się w przypadku domów utrzymanych w minimalistycznym stylu oraz formie, nadając im poczucie dobrego smaku i wyważenia. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia, a ich dodatkowym atutem jest szeroki wachlarz barw. Klienci mają do wyboru aż 7 wariantówkolorystycznych, przez co można je dopasować do niemal każdego budynku.

Dachówki betonowe Teviva i Tegalit

Dachówki betonowe są zdecydowanie najbardziej uniwersalne, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych wiekowych. Co więcej, są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na pękanie i działanie czynników zewnętrznych. Dają gwarancję bezpieczeństwa dla domowników, co potwierdza 30-letnie poręczenie producenta. Największą popularnością cieszą się dwa modeledachówek betonowych: Teviva oraz Tegalit. Oba rodzaje wykonane są w nowoczesnych technologiach, z wysoko gatunkowych surowców. Dachówki Teviva, podobnie jak Tegalit dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych. 

Blachodachówki panelowe Quadro

Quadro to pierwsza na rynku blachodachówka o płaskim profilu, która imitując dachówki, świetnie komponuje się ze współczesną architekturą. Lekka, estetycznie wykonana, do tego z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Blachodachówka Quadro to ciekawa alternatywa dla klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych z uwagi na swoją cenę oraz wagę. 

Wszystkie wymienione wyżej pokrycia dachowe marki Brass to sprawdzone rozwiązania, docenione przez wielu użytkowników. Wśród największych zalet dachówek płaskich wskazali:

• Wysoką jakość materiałów i wytrzymałość na uszkodzenia.

• Nowoczesny design.

• Różnorodność barw.

• Łatwy montaż.

Dodatkowym atutem są dostępne w ofercie BMI Braas nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne – panele PV Premium, które nie tylko umożliwiają produkcję energii elektrycznej, ale również są idealnie dopasowane do dachówek betonowych Teviva, Tegalit oraz ceramicznych Turmalin,tworząc dach o niepowtarzalnym wyglądzie.

4.7/5 - (11 votes)

Data publikacji: 27 grudnia, 2019

Autor:

4.7/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    sobota, 28 grudnia, 2019

    Dobry dach powinien dobrze wyglądać ale przede wszystkim powinien być bezpieczny oraz funkcjonalny.Według mnie warunki te świetnie spełniają blachodachówki Qadro,takie blachodachówki spełniają wszystkie moje wymagania jeśli chodzi o pokrycie dachu i będę chciał je mieć na swoim dachu.

  2. Piotr
    sobota, 28 grudnia, 2019

    Ludzie lubią szare dachy. Ceramiczne, betonowe czy z blachy to już zależy od projektu i zasobów finansowych. Ogólnie wszystkie będą wyglądać ładnie. Produkty marki Braas są bardzo dobrej jakości więc trzeba tylko zastanowić się nad rodzajem i kolorem.

Podobne artykuły