Blachodachówka

Tysenia jednomodułowa blachodachówka płaska firmy Blachotrapez.

Dachówka czy blacha? To dylemat, przed którym staje większość osób budujących dom. Jednak coraz więcej marzących o własnych czterech ścianach stawia na nowoczesne, minimalistyczne bryły, a dla tych lepszym uzupełnieniem jest blachodachówka. W odpowiedzi na te potrzeby, wiodący polski producent pokryć dachowych – BLACHOTRAPEZ, wprowadził na rynek nowy produkt. TYSENIA to jednomodułowa blachodachówka płaska, która doskonale wpisuje się w założenia współczesnej architektury.

Po prostu nowoczesna

TYSENIA to nowoczesne rozwiązanie dachowe dla inwestorów poszukujących wyjątkowego efektu wizualnego. Minimalistyczny, surowy wygląd blachodachówki harmonizuje z aktualnymi trendami architektonicznymi, a płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Prostolinijną formę TYSENII zdobi finezyjne, potrójne przetłoczenie dodające elegancji całej połaci dachu. Dodatkowo, cechą charakterystyczną produktu jest niski – 2,5 milimetrowy profil. Blachodachówka jest wyjątkowo lekka, dzięki czemu sprawdzi się idealnie nie tylko w nowoczesnym budownictwie, ale również w przypadku renowacji dachów starych budynków.
BLACHOTRAPEZ TYSENIA jednomodułowa blachodachówka płaska

Po prostu doskonała jakość i ochrona dachu

Nowość w ofercie BLACHOTRAPEZU wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Najwyższej klasy blacha, dostarczana przez renomowane koncerny hutnicze: thyssenkrupp – lidera światowego rynku czy TATA STEEL, gwarantuje trwałość na lata. Materiał wsadowy blachodachówki zabezpiecza wyjątkowo trwała powłoka o grubości nawet 200 μm. Dzięki czemu produkt jest wyjątkowo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu. TYSENIA to precyzja w każdym szczególe i jakość potwierdzona pisemną gwarancją, która może wynosić nawet do 40 lat. Dostępna jest w trzech powłokach, zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem: Pladur Wrinkle® Thyssenkrupp, Pladur® Relief iceCrystal Thyssenkrupp, Colorcoat HPS200®Ultra Tata Steel oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

Po prostu uniwersalna

TYSENIA to blachodachówka jednomodułowa i może być układana na dachach o pochyleniach już od 25°. Jednomodułowość umożliwia krycie zarówno w sposób tradycyjny, jak i na cegiełkę, dzięki czemu ograniczamy ilość odpadów przy montażu pokrycia. TYSENIA jest niesymetryczna i powinna być układana od strony lewej do prawej. Niewidoczny system mocowania sprawia, że pokryty TYSENIĄ dach prezentuje się wyjątkowo minimalistycznie. Niski profil gwarantuje szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu. Udogodnieniem jest także łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach.

Produkt dostępny w sieci sklepów Blachotrapez oraz u dystrybutorów na terenie całego kraju.
Szczegóły na stronie www.blachotrapez.eu

4.3/5 - (70 votes)

Data publikacji: 8 sierpnia, 2017

Autor:

4.3/5 - (70 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Ania Mal
  poniedziałek, 5 marca, 2018

  Prostota i elegancja w jednym. Tysenia jednomodułowa jest doskonałym wykończeniem każdego domu.

 2. Bolek
  poniedziałek, 5 marca, 2018

  Swietnie wygladajaca dachówka na dodatek polskiej firmy Blachotrapez zastosowana w nowoczesnym budownictwie .Ze względu na jej lekkośc i niski profil ,również można ją stosować w rennowacji starszych budynków.

 3. ikowalska24
  poniedziałek, 5 marca, 2018

  Eleganckie,minimalistyczne pokrycie dachu, idealne do nowoczesnego w stylu domu. Łatwy transport i wiele innych zalet.

 4. Alicja
  poniedziałek, 5 marca, 2018

  Nie słyszałam wcześniej o blachodachówce Tysenia firmy Blachotrapez. Jej zaleta to przede wszystkim wygląd, prosta konstrukcja, wygląd i trwałość. Ja bym ją widziała jednak na nowych budynkach na te potrójne przetłoczenia blachy.

 5. czerwin
  poniedziałek, 5 marca, 2018

  Minimalistyczny design. Dluga gwarancja , dośc gruba powłoka zabezpieczająca, jeszcze tylko odpowiednia cena i pokrycie jak ta lala. Dla mnie pasuje.

 6. Jacek
  wtorek, 6 marca, 2018

  Szybki montaż, kolorystyka, długa gwarancja to na pewno zalety. Plusem jest również transport, składowanie. Dach pokryty wygląda świetnie, jest bezpieczny i nowoczesny.

 7. Bogdan
  wtorek, 6 marca, 2018

  Blachodachówka TYSENIA firmy Blachotrapez to świetne techniczne rozwiązanie i ciekawa alternatywa w porównaniu do innych producentów. Tysenia uzupełnia bogatą ofertę producenta i świetnie wpisuje się w nowoczesne nurty. Dach pokryty taką dachówką będzie pięknie wyglądał nie tylko na nowo budowanych domach ale też na tych, które wymagają remontu. Producent oferuje też długą gwarancję oraz duży wybór kolorystyki i powłok. Uważam iż to atrakcyjna oferta, warta zainteresowania.

 8. kos
  wtorek, 6 marca, 2018

  Dobrze,że powstała taka uniwersalna blachodachówka produkcji polskiej.Jeśli będę remontował dach swego domu ,to wybiorę tę właśnie innowacyjną blachodachówkę Tysenia firmy Blachotrapez.

 9. jaroslaw
  wtorek, 6 marca, 2018

  Tysenia to doskonałe i stylowe pokrycie. Dzisiaj dach to nie tylko ochrona, ale piękne wykończenie. Blachotrapez ma ciekawe rozwiązania.

 10. Maja
  czwartek, 8 marca, 2018

  Świetne rozwiązanie skierowane do osób które mają problem co wybrać dachówkę czy blachę. Ten artykuł rozwiewa wszelkie wątpliwości . Dach to jest jeden z ważniejszych elementów domu, chroni przed wszelkimi zjawiskami atmosferycznymi dlatego powinien być trwały i spełniać w pełni swoją funkcję .

 11. Benjamin
  czwartek, 8 marca, 2018

  Bardzo innowacyjną alternatywą okazuje się być blachodachówka Tysenia. Wyjątkowy wygląd w połączeniu z najwyższą klasą wykonania sprawia, że nie można się oprzeć takiemu specjałowi. Idealne wykończenie każdego domu.

 12. Xxxx
  poniedziałek, 28 stycznia, 2019

  Sorry ale większego dziadostwa w montażu nie widziałem.Same problemy przy obsadzenia okien wylazow. Żeby je zainstalować trzeba robić dodatkowy stolarz żeby było na czym oprzeć montowane okno itp. A i pozostaje jeszcze obróbka przy wiatrownicy wycinanie i zaginanie blachy po co to komu na co? Tylko więcej nikomu nie potrzebnej pracy. A i kręcenie blachy z czoła jeśli się nie wyczucie odpowiedniego momentu dokręcania blacha się robi półokrągła…. Poza tym wogole ta blacha nie ma sztywnosci. Wystarczyło by kłaść blachę tylko na górę łat i wszystkie problemy znikają badzie totalny w montażu i tyle

 13. Kasia
  sobota, 8 czerwca, 2019

  Kometarze napisane w przeciągu jednego tygodnia (zapewne przez jedną osobę) tak pięknie reklamujące tysenie nie przekonują mnie!!! Jestem w trakcie krycia dachu….tysenią. zaczynam się obawiać czy to był dobry wybór…

Podobne artykuły