Blachodachówka

Nowość! Modułowe dachówki blaszane IZI w ofercie Galeco

Podkrakowski producent systemów rynnowych lubi zaskakiwać. Innowacyjne rozwiązania z zakresu odprowadzania wody opadowej, pionierskie technologie czy nieoczywiste działania marketingowe – to tylko kilka z przykładów na to. W portfolio firmy pojawiają się właśnie produkty, które uzupełniają jej bogaty asortyment.

Kompleksowa propozycja

Do szerokiej gamy rozwiązań z zakresu odwodnień dachowych, z których znane jest Galeco, dopisać możemy wprowadzone właśnie nowoczesne modułowe dachówki blaszane. To kolejny krok w staraniach firmy do zapewnienia całościowej oferty – tak ważnej z punktu widzenia inwestorów. Czym jest Galeco IZI? To linia blaszanych dachówek modułowych o wysokim stopniu estetyki. Ich idealnie płaska i gładka powierzchnia nadaje dachom niezwykle eleganckiego charakteru. Minimalistyczny, a zarazem uniwersalny design sprawia, że pokrycie doskonale komponuje się nie tylko z budynkami w stylu klasycznym, ale też tymi nowoczesnymi. Cechą szczególną dachówek Galeco IZI jest ich modułowość, która znacznie przyspiesza wszelkie prace montażowe. Niewielkie rozmiary arkuszy są dodatkowo łatwe w magazynowaniu i transporcie. Blaszane dachówki wyróżniają jednak przede wszystkim innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zastosowano przy ich tworzeniu. Jednym z nich jest przełomowy sposób profilowania blachy z wykorzystaniem przetłoczenia typu „Z”. Powoduje ono powstanie głębokich cieni pomiędzy poszczególnymi modułami. W efekcie mniej widoczne stają się wkręty i poziome łączenie arkuszy. Rozwiązanie ma więc zasadniczy wpływ na estetykę pokrycia dachowego. Konstruktorzy odpowiedzialni za stworzenie blaszanych dachówek modułowych opracowali też system precyzyjnie ukształtowanych zagłębień montażowych w optymalnych, do instalacji mocowań, punktach arkusza, który nazwali IZI®ANTI-WAVE. Jego zalety to m.in.: redukcja naprężenia i falowania płaskiej powierzchni oraz wyeliminowanie konieczności heblowania łat do spadu dachu. W celu uniknięcia efektu wypychania nakładających się blach w miejscu łączenia trzech arkuszy, projektanci zastosowali rozwiązanie pod nazwą IZI®LINK. Terminem tym określili specjalne wycięcie w rogu dolnego przetłoczenia, które sprawia, że powierzchnia pokrycia pozostaje idealnie płaska, także w punkcie styku kilku warstw materiału.

Dane techniczne produktu:

▪ Szerokość efektywna: 1183 mm

▪ Szerokość całkowita: 1233 mm

▪ Długość modułu: 363 mm

▪ Grubość blachy: 0,5 mm

▪ Wysokość profilu: 50 mm

▪ Wysokość przetłoczenia: 30 mm

Okres gwarancji: do 55 lat

Cena: od 63,66 zł brutto/m2

4.7/5 - (48 votes)

Data publikacji: 14 kwietnia, 2020

Autor:

4.7/5 - (48 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Robert
    wtorek, 14 kwietnia, 2020

    Galeco oferuje inwestorom nowy rodzaj blachodachówki modułowej. To ciekawe rozwiązanie. które pozwoli mieć piękny i pewny dach. jakże inny od dachów sąsiadów. Cena nie odstrasza a zalety zachęcają. Propozycja do rozważenia. Ja bym zaryzykował.

  2. kos
    środa, 15 kwietnia, 2020

    Bardzo dobrze,że firma Galeco wprowadza do swej oferty takie innowacyjne blaszane dachówki modułowe.Ja chętnie taką dachówkę zakupię w przyszłości na dach swego domu.

Podobne artykuły