Blachodachówka

Nowość od Budmat! Płaska blachodachówka modułowa COMO!

blachodachówka modułowa Budmat Como

Firma Budmat, lider na rynku stalowych pokryć dachowych, po raz kolejny przełamuje schematy. Nowoczesna płaska blachodachówka modułowa COMO jest odpowiedzią na zmieniające się podejście do estetyki otoczenia.

Stworzyliśmy doskonałą i nowoczesną blachodachówkę modułową Como, której autorskie rozwiązania technologiczne  w wielu wymiarach wyprzedzają rozwiązania stosowane obecnie na rynku.

blachodachówka modułowa Budmat Como_

Co wyróżnia blachodachówkę Como?

 • niepowtarzalny wygląd i uniwersalność – ponadczasowy kształt blachodachówki w wersji gładkiej lub z delikatną mikrofalą sprawdzi się na każdym typie połaci dachowych, a jej symetryczność pozwoli na montaż w zależności od potrzeb i wygody.
 • podwójne gięcie przetłoczenia – zastosowana innowacja podwójnego gięcia wraz z obniżonym profilem to jeszcze bardziej płaska połać przy jednoczesnym zachowaniu mocnego, majestatycznego charakteru. Kształt przetłoczeń sprawia, że wody opadowe swobodnie spływają po powierzchni blachodachówki.
 • fabryczne otwory i miseczki – to łatwy i bezproblemowy montaż. Otwory gwarantują precyzyjne połączenie arkuszy, co dodatkowo wpływa na trwałość i szczelność połączeń i jednolity wygląd całej połaci.
 • podtłoczenie wzdłuż przetłoczeń i podwinięcie przedniej krawędzi arkusza – mało widoczne na pierwszy rzut oka, a mające duży wpływ na ostateczny wygląd dachu – eliminują potrzebę dodatkowego zabezpieczenia krawędzi oraz sprawiają, że łączenia arkuszy na dachu są całkowicie ukryte.
blachodachówka modułowa Budmat Como_

Como to przede wszystkim bezpieczeństwo na długie lata – udzielamy na nią gwarancję aż do 50 lat, a jako jedyni na rynku gwarantujemy powtarzalności koloru arkuszy w powłokach D-Matt i X-Matt, niezależnie od partii, w której zostały wyprodukowane. 

blachodachówka modułowa Budmat Como

Dowiedz się więcej: https://www.budmat.com/pl/produkt/como-przyszlosc-estetyki-dachu-1413

4.9/5 - (42 głosów)

Data publikacji: 16 kwietnia, 2021

4.9/5 - (42 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Paweł
  wtorek, 20 kwietnia, 2021

  dachówka stalowa Como wygląda idealnie jak dachówka ceramiczna. idealne rozwiązanie dla tych co nie mogą mieć ceramiki z różnych powodów. blachodachówka może spodobać się wielu klientom biorąc pod uwagę trwałość i atuty wizualne.

 2. ekuc2
  wtorek, 1 czerwca, 2021

  v

Podobne artykuły