Blachodachówka

Nowości BRAAS

Monier BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, wprowadził do oferty nowe aluminiowe dachówki pod stopień oraz do mocowania zabezpieczeń przeciwśnieżnych dla betonowego modelu Teviva.

Nowe produkty wzbogacają szeroką gamę produktów marki BRAAS. Dachówka pod stopień oraz dachówka do mocowania zabezpieczeń dla modelu Teviva dostępne są w kolorach antracytowym i czarnym.

– Obecnie na rynku pokryć dachowych w Polsce obserwujemy kilka trendów – przekonuje Przemysław Spych, Doradca Techniczny Monier BRAAS. Jednym z nich jest rosnąca popularność dachówek płaskich – takich jak betonowa Teviva. Dachówki te doskonale sprawdzają się w nowoczesnych budynkach, jednak wielu inwestorów nie stroni od wykorzystania ich w bryłach bardziej klasycznych.

Polacy poszukują trwałych, wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Dachówki betonowe idealnie odpowiadają na ten trend. Jednak poza ceną i rzecz jasna jakością wykonania dla inwestorów ważna jest estetyka. W przypadku pokryć dachowych popularność zyskują kolory ciemne – czarny, antracytowy, grafitowy. BRAAS poszerza gamę dachówek kształtowych o model Teviva, a nowe produkty oferuje w ciemnych kolorach, co jest wynikiem odpowiedzi na zapotrzebowania inwestorów – dodaje Przemysław Spych.

a) Teviva - Dachówka do mocowania zabezpieczeń przeciwśnieżnych BRAAS, b) Teviva - Dachówka pod stopień BRAASa) Teviva – Dachówka do mocowania zabezpieczeń przeciwśnieżnych BRAAS, b) Teviva – Dachówka pod stopień BRAAS
5/5 - (9 votes)

Data publikacji: 5 marca, 2015

Autor:

5/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Janka
    piątek, 28 lutego, 2020

    Oferta firmy BRAAS ciągle się powiększa, to sprawia że osoby podążające za nowinkami wybierają właśnie tą firmę. Produkty te są dobrej jakości, trwałe i estetyczne.

  2. praktyk
    środa, 25 marca, 2020

    Firma Monier Braas jest naprawdę porządnym producentem,miałem już do czynienia wielokrotnie z produktami wytwarzanymi przez tę firmę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.Produkty te są dobrej jakości,trwałe i bardzo dobrze się prezentują dzięki swym innowacyjnym rozwiązaniom.

Podobne artykuły