Samochód fachowca

Nowy dostawczak Mercedesa od 51.320 zł netto

Od dawna oczekiwany Mercedes Citan pojawi się w polskiej ofercie niemieckiej marki już 1. września. Jego ceny rozpoczynać się będą od 51.320 zł netto za furgon w wersji Kompaktowej. W ofercie pojawią się również wersje: Kombi oraz Mixto (mieszana, towarowo-osobowa).

Wszystkie warianty odznaczać się mają wyjątkowo szerokimi możliwościami konfiguracji, a klienci zainteresowani nadwoziem 5-osobowym już teraz będą mogli skorzystać z oferty specjalnej, w której otrzymają klimatyzację za jedyne 1.999 zł netto.

Podobnie jak pozostałe samochody dostawcze Mercedes-Benz, Citana można będzie nabyć korzystając z atrakcyjnych form finansowania. Poza korzystnymi kredytami, klientom proponowana jest formuła leasingowa Lease&Go, dzięki której płacąc jedną ratę, Klient ma zapewniony nie tylko sam samochód, ale także ubezpieczenie oraz pełen serwis.

Poza niską atrakcyjną ceną, Citan zapewnia ekonomiczną eksploatację zużywając tylko 4,3l/100km. Klientowi nie grożą także częste i nieopłacalne przestoje – interwały międzyprzeglądowe tego pojazdu wynoszą 2 lata lub 40.000km. Citan objęty zostanie również programem MobiloVan, zapewniającym maksymalną możliwą w danej sytuacji mobilność.

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 29 sierpnia, 2012

Autor:

5/5 - (8 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły