Gwoździarki

Nowy model gwoździarki do drewna Rawlplug R-WW90II

Wygodna, mobilna, wydajna, uniwersalna i niezawodna – to tylko niektóre z cech nowej gwoździarki do drewna R-WW90II marki Rawlplug. Przeznaczona do powtarzalnych, seryjnych mocowań – pozwala wykonanie jednego punktu w zaledwie 0,2 sekundy. Jest niezastąpiona przy pracach dekarskich i konstrukcyjnych.

Gwoździarka gazowa R-WW90 II stanowi idealną, bezprzewodową alternatywę dla najbardziej popularnych łączeń za pomocą gwoździ w konstrukcjach drewnianych. Wygodna w eksploatacji i komfortowa w użyciu, posiada wszechstronne zastosowanie, dzięki możliwości wykorzystania pełnej oferty gwoździ zarówno gładkich, jak i pierścieniowych, w zakresie od 50 do 90mm. Jest niezastąpionym narzędziem przy wykonywaniu łat, kontrłat, elewacji i podbitek, a także przy zbijaniu szalunków, deskowaniu dachów oraz budowie domów szkieletowych, tarasów, altan czy szop.

Model R-WW90 II certyfikowany jest do:
– drewna konstrukcyjnego
– płyt wiórowych
– sklejki
– drewna
– płyt OSB

Zobacz gwoździarkę gazową do drewna RAWLPLUG R-WW90II na YouTube:

Zwiększona do 104J moc, pozwala na aplikację gwoździ w najtrwalszych podłożach i gwarantuje osiąganie najlepszych parametrów montażu, a zasilanie litowo-jonowe z funkcją oszczędzania energii i ładowania w zaledwie 30 minut, zapewnia wysokie parametry oraz dużą pojemność i wydajność. Eksploatacja gwoździarki, niezależnie od źródła prądu, i wykonanie aż 8000 mocowań bez przerwy jest możliwe, dzięki baterii o pojemności 2,5Ah. Ponad to, dodatkowa funkcja quick charge, która umożliwia szybkie (2-minutowe) ładowanie, pozwala na aplikację kolejnych 200 gwoździ, co przyczynia się do niewątpliwych korzyści w zakresie efektywności pracy i powtarzalności montażu. Na zwiększoną wydajność i żywotność urządzenia ma również wpływ stabilność procesu ładowania i rozładowywania, podwyższone parametry osiągane w skrajnych warunkach atmosferycznych oraz  brak dotychczas stosowanego efektu pamięci, który negatywnie wpływał na żywotność akumulatora.

Nowy model gwoździarki R-WW90 II zyskał kompaktową i ergonomiczną konstrukcję. Zmienione ułożenie rękojeści, które jednocześnie poprawiło wyważenie narzędzia, pozwala operatorowi na komfort pracy i swobodę działania. Zastosowany mechanizm czyszczenia jest prostszy i dokładniejszy. Narzędzie, poza codziennym łatwym utrzymaniem, wymaga tylko standardowego okresowego czyszczenia i przeglądu.
Każdy zestaw zawiera:
– 2 baterie,
– ładowarkę,
– zasilacz sieciowy,
– instrukcję obsługi,
– okulary ochronne
– ochraniacze słuchu.

Kolejność działań, została zilustrowana na poniższych zdjęciach. Tylko użycie zgodne z instrukcją pozwala na przejście do kolejnej aplikacji.

1. Docisnąć narzędzie do podłoża, aż do zwolnienia blokady.
1. Docisnąć narzędzie do podłoża, aż do zwolnienia blokady.
2. Odczekać ułamek sekundy, aby gaz i powietrze stworzyły mieszaninę palną.
2. Odczekać ułamek sekundy, aby gaz i powietrze stworzyły mieszaninę palną.
3. Po odczekaniu chwili nacisnąć spust, co wywoła zapłon mieszanki.
3. Po odczekaniu chwili nacisnąć spust, co wywoła zapłon mieszanki.
4. Oderwać narzędzie od mocowanego elementu i zdjąć palec ze spustu.
4. Oderwać narzędzie od mocowanego elementu i zdjąć palec ze spustu.

Dowiedz się więcej na https://ww90ii.rawlplug.com/pl

4.2/5 - (5 votes)

Data publikacji: 29 grudnia, 2020

Autor:

4.2/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. jan
    środa, 30 grudnia, 2020

    Obserwuję okoliczne budowy domów i coraz częściej widać wyspecjalizowane narzędzia a wśród nich oczywiście gwoździarki. Dzięki nim praca idzie bardzo sprawnie bo liczy się czas i jakość. Sam zastanawiam się nad zakupem i z pewnością sprawdzę ofertę Rawlplug.

Podobne artykuły