Programy komputerowe

Nowy program w ofercie Athenasoft

Norma STANDARD 2 jest przeznaczona dla szerokiego grona kosztorysantów, którzy potrzebują narzędzia prostego, wygodnego w obsłudze, a jednocześnie pozwalającego na tworzenie różnych rodzajów kosztorysów.


Zawiera nowe funkcje i możliwości m.in. wyszukiwanie pozycji we wcześniej wykonanych kosztorysach, filtrowanie, grupowanie zestawień RMS, rozliczania kilku stawek VAT, wyszukiwanie błędnych wyrażeń, a także automatycznie wyliczanie nakładów dodatkowych np. koszty jednostkowe transportu. Interfejs oparty na wstążce poleceń pozwala na szybką i wygodną pracę na dostępnych kartach widoków, które zostały ustawione zgodnie z typową kolejnością tworzenia kosztorysu (od Obmiaru/ Przedmiaru po Wydruki). Nowością w programie jest również wyszukiwarka poleceń „napisz co chcesz zrobić”. W Normie STANDARD 2 można również w szerokim zakresie zmieniać wydruki według własnych potrzeb i upodobań, a efekt tych zmian analizować w tym samym oknie na podglądzie wydruku. Dodatkowo wydruki z programu można eksportować do wielu formatów, takich jak pdf, xls, xlsx, rtf, xml. Wyposażona w pełną bazę 365 katalogów, Norma STANDARD 2 umożliwia użytkownikowi korzystanie z wbudowanych zestawów katalogów oraz na dodawanie własnych co zwiększa przejrzystość i szybkość dostępu do pozycji kosztorysowych. Każdy będzie mógł w łatwy sposób stworzyć własny katalog robót nietypowych dopasowany do indywidualnych wymagań.

Już dziś sprawdź wersję demo programu Norma Standard 2 na stronie www.ath.pl

5/5 - (10 votes)

Data publikacji: 27 lutego, 2017

Autor:

5/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Łukasz
    poniedziałek, 27 kwietnia, 2020

    program przydatny przy tworzeniu kosztorysu dla klienta czy przetargu w oparciu o bazę cenową. rzadko korzysta się z tylko z jednego sklepu, warto mieć dostęp do takiej bazy cen różnych dostawców i w oparciu o nią wyznaczyć kosztorys usługi. program nie jest darmowy, ale można wypróbować jego działanie początkowo.

  2. Maciej
    czwartek, 30 kwietnia, 2020

    Lubię oprogramowanie od Athenasoft. Programy są przede wszystkim funkcjonalne, mają to czego potrzebujemy. Wyszukać, policzyć i zaprezentować, a teraz nawet zapisywać do różnych plików. Widać, że rozwijają swoje wersje programów bo co trochę dokładają nowe funkcje programów.

Podobne artykuły