Szkolenia

Nowy projekt STEICO: Akademia Projektanta

Akademia Steico online

Rozwój budownictwa drewnianego w Polsce to wyzwanie dla projektantów, którzy chcą konstruować nowoczesne budynki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, z najwyższej klasy materiałów i spełniające standardy energooszczędności. Projekt budynku i sposób jego realizacji będą wpływały na jego trwałość, solidność, ale i komfort życia mieszkańców, dlatego wymagają wiedzy o dostępnych obecnie technologiach i narzędziach wspierających pracę projektanta. Tych, którzy chcą realizować ekologiczne, nowoczesne i wysokiej jakości budynki z drewna, zapraszamy do udziału w nowym projekcie „Akademia Projektanta STEICO”. To cykl bezpłatnych szkoleń prowadzonych w formule online. Pierwsze szkolenie odbędzie się w dniach 9-10 czerwca.

Prowadzony przez ekspertów webinar będzie okazją do poznania możliwości, jakie oferuje projektantom system budowlany STEICO z gotowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi przegród ściennych, stropowych i dachowych. Szeregu cennych porad udzieli doświadczony architekt, właściciel pracowni projektowej specjalizującej się w budownictwie drewnianym.

Udział w seminarium jest bezpłatny!

Wymagana jest rejestracja na każdy dzień szkolenia:

Dzień 1

https://akademiasteico.clickmeeting.com/akademia-projektanta/register

Dzień 2

https://akademiasteico.clickmeeting.com/akademia-projektanta-dzien-2/register

Pod linkami do rejestracji można również zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem seminarium.

4.9/5 - (16 votes)

Data publikacji: 23 maja, 2021

4.9/5 - (16 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 24 maja, 2021

    Budowanie z drewna budynków mieszkalnych, wypoczynkowych, technicznych to dość nowy trend w Polsce. Realizacja tego typu projektów wymaga innego podejścia przez projektantów i budowniczych. Każda nowa wiedza w tym zakresie przyda się, nawet online.

  2. kos
    poniedziałek, 24 maja, 2021

    Bardzo dobrze,że budownictwo drewniane wraca do łask,a dzięki temu nie tylko my ludzie ale i nasza cała planeta skorzysta.Nowoczesne budownictwo drewniane to według mnie najlepsze ekologiczne budownictwo jakie jest w chwili obecnej dostępne.

Podobne artykuły