Szkolenia

Nowy sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Zdobycie nowej, cennej wiedzy teoretycznej, doskonalenie umiejętności z zakresu montażu pokryć dachowych oraz możliwość zwiedzenia najnowocześniejszej w Europie fabryki dachówek ceramicznych – to tylko niektóre korzyści, jakie czekają na uczestników szkoleń w Akademii CREATON.

Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie merytorycznym, przez wykwalifikowanych i wieloletnich ekspertów z dziedziny dekarstwa oraz ceramicznych i cementowych pokryć dachowych. Stanowi to gwarancję kompleksowego rozeznania we wszystkich poruszanych zagadnieniach, a także doskonałej znajomości aktualnych trendów w branży dekarskiej. Zajęcia prowadzone są w niewielkich, liczących do kilkunastu osób grupach, co pozwala na otwarte, indywidualne podejście do każdego uczestnika. Taka forma sprzyja zadawaniu pytań ekspertom oraz swobodnej wymianie doświadczeń pomiędzy fachowcami.

Zapewnione przez organizatora rozbudowane zaplecze techniczne (wykorzystujące nowoczesne, w pełni wyposażone i profesjonalne stanowiska pracy) pozwala na doskonalenie umiejętności praktycznych. Ustalony program przewiduje między innymi dokładne zapoznanie się z produktami marki CREATON od strony technicznej. O ich zaletach uczestnicy zajęć będą mogli przekonać się samodzielnie, w trakcie montażu różnego rodzaju materiałów na specjalnie przygotowanych w tym celu modelach dachów.

Dla wielu dekarzy niezwykle pouczającym doświadczeniem może być również zwiedzenie fabryki dachówek ceramicznych w Widziszewie. Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie. W trakcie wizyty uczestnicy między innymi mają okazję zapoznać się ze stosowanymi w zakładzie procesami suszenia i wypalania dachówek. Wszyscy fachowcy, którzy ukończą szkolenie, otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo, nabycie nowych umiejętności i podniesienie kwalifikacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.creaton.pl

5/5 - (21 votes)

Data publikacji: 8 marca, 2020

Autor:

5/5 - (21 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kos
  poniedziałek, 9 marca, 2020

  Zawsze warto rozwijać się poprzez szkolenia aby poprawić
  swą wiedzę teoretyczną i praktyczną w danej branży dotyczy to także szkoleń prowadzonych przez firmę Creaton.Szkolenie takie jest świetną okazją do poszeżenia wiedzy jaki wymiany doświadczeń co jest bardzo przydatne w pracy zawodowej.

 2. Paweł
  poniedziałek, 9 marca, 2020

  Szkolenie i zwiedzanie produkcji u samego producenta pokryć dachowych to dobre miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji. Można bezpośrednio zapytać jak to jest zrobione, jak to zamontować ich produkty, połączyć z innymi produktami marki Creaton. Jeżeli jesteś ciekawy, masz małe doświadczenie to warto skorzystać z nowego sezonu, sam kiedyś uczestniczyłem w czymś podobnym.

Podobne artykuły