Na rynku

Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia DAFA

XV Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia DAFA, obradujące w dn. 24 czerwca w miejscowości Przygoń wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną na trzyletnią kadencję.

Stanowisko Prezesa Stowarzyszenia zostało powierzone ponownie Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu. Do Zarządu wybrano również: Marzenę Maj, Krzysztofa Rogosza i Andrzeja Stępkowskiego.

Na członków Komisji Rewizyjnej powołano:  Adama Krzanika, Witolda Okońskiego i Henryka Ziobro.

Prezes Stowarzyszenia Piotr Olgierd Korycki podsumował miniony rok jako bardzo udany.

Mimo, że pandemia zahamowała wiele inicjatyw branżowych, to tempo działań DAFA nie zwolniło, wręcz przeciwnie – pojawiły się nowe projekty merytoryczne i szkoleniowe.

Prezes ocenił 2020 r. jako czas dynamicznego rozwoju w trakcie którego Stowarzyszenie upowszechniało wiedzę ekspercką, dostarczając rynkowi budowlanemu rzetelnej i popartej praktyką wiedzy projektowej i wykonawczej w postaci nowych wytycznych technicznych, szkoleń i artykułów merytorycznych.

DAFA nieustannie udziela wsparcia swoim członkom w zakresie szkoleń, doradztwa oraz umacniania wizerunku.

Dzięki zaangażowaniu dużej liczby ekspertów, Stowarzyszenie ma coraz mocniejszą pozycję i jest cenioną organizacją branżową.

4.9/5 - (36 głosów)

Data publikacji: 15 sierpnia, 2021

Autor:

4.9/5 - (36 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. amator
    poniedziałek, 16 sierpnia, 2021

    Co jakiś czas trzeba odświeżać kadry ,to dotyczy także zarządu i oby to odbywało się w sposób demokratyczny i transparentny tak jak miało to miejsce w Stowarzyszeniu DAFA.Dużych zmian nie powinno być jak to tutaj widać w stosunku do tych osób ,które sprawdziły się w trakcie okresu trudnego jaki jest obecna pandemia.

  2. Damian
    wtorek, 17 sierpnia, 2021

    odświeżenie składu nawet na poziomie czasami jest potrzebne. czasami nowe osoby mogą przynieść nowe pomysły. stowarzyszenie to najlepsze miejsce zrzeszenie ekspertów.

Podobne artykuły