Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia DAFA

ZARZĄD DAFA 2021
ZARZĄD DAFA 2021 

XV Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia DAFA, obradujące w dn. 24 czerwca w miejscowości Przygoń wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną na trzyletnią kadencję.

Stanowisko Prezesa Stowarzyszenia zostało powierzone ponownie Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu. Do Zarządu wybrano również: Marzenę Maj, Krzysztofa Rogosza i Andrzeja Stępkowskiego.

Na członków Komisji Rewizyjnej powołano:  Adama Krzanika, Witolda Okońskiego i Henryka Ziobro.

Prezes Stowarzyszenia Piotr Olgierd Korycki podsumował miniony rok jako bardzo udany.

Mimo, że pandemia zahamowała wiele inicjatyw branżowych, to tempo działań DAFA nie zwolniło, wręcz przeciwnie – pojawiły się nowe projekty merytoryczne i szkoleniowe.

Prezes ocenił 2020 r. jako czas dynamicznego rozwoju w trakcie którego Stowarzyszenie upowszechniało wiedzę ekspercką, dostarczając rynkowi budowlanemu rzetelnej i popartej praktyką wiedzy projektowej i wykonawczej w postaci nowych wytycznych technicznych, szkoleń i artykułów merytorycznych.

DAFA nieustannie udziela wsparcia swoim członkom w zakresie szkoleń, doradztwa oraz umacniania wizerunku.

Dzięki zaangażowaniu dużej liczby ekspertów, Stowarzyszenie ma coraz mocniejszą pozycję i jest cenioną organizacją branżową.


Data utworzenia: 15.08.2021


Komentarze

  • Damian napisał(a):

    odświeżenie składu nawet na poziomie czasami jest potrzebne. czasami nowe osoby mogą przynieść nowe pomysły. stowarzyszenie to najlepsze miejsce zrzeszenie ekspertów.

  • amator napisał(a):

    Co jakiś czas trzeba odświeżać kadry ,to dotyczy także zarządu i oby to odbywało się w sposób demokratyczny i transparentny tak jak miało to miejsce w Stowarzyszeniu DAFA.Dużych zmian nie powinno być jak to tutaj widać w stosunku do tych osób ,które sprawdziły się w trakcie okresu trudnego jaki jest obecna pandemia.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły