Obróbka komina

Obróbka kominowa GZK

Obróbka kominowa GZK firmy FAKRO to systemowy kołnierz uszczelniający, który umożliwia łatwe wykonanie szczelnej i estetycznej obróbki blacharskiej wokół komina. Specjalnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane elementy gwarantują szczelne połączenie komina z pokryciem dachowym i znacznie skracają czas wykonania obróbki.

Uniwersalna obróbka kominowa GZK-AV pozwala na okucie komina o maksymalnej szerokości 95 cm i długości 180 cm (wymiar mierzony po długości połaci). Możliwe jest to poprzez zastosowanie regulowanych elementów kołnierza. Gdy komin ma mniejsze rozmiary, blachy kołnierza można łatwo przyciąć na dowolny wymiar.

Dostępne są również stałe obróbki GZK-AS dostosowane do najpopularniejszych wymiarów komina oferowanych na rynku:
• GZK-AS 38 umożliwia montaż na kominie o stałej szerokości 38cm.
• GZK-AS 51 umożliwia okucie komina o stałej szerokości 51cm.
W obydwu przypadkach maksymalna długość komina, liczona po połaci dachu, nie może być większa niż 100 cm.

4.8/5 - (5 votes)

Data publikacji: 8 sierpnia, 2012

Autor:

4.8/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. wygodny
    niedziela, 20 stycznia, 2019

    Doskonale wiadomym jest jak istotne znaczenie ma obróbka dachowa komina dla zapewnienia szczelności. Dlatego szczególnie pomocne są w tym gotowe systemowe obróbki, które gwarantują przy prawidłowym montażu właściwe uszczelnienie. Niewątpliwie taki gotowy wyrób skraca czas prac związanych z obróbką i pozwala uniknąć kombinowania co do użycia materiałów i sposobu ich montażu.

Podobne artykuły