Porady

Od czego zależy udana budowa?

Postęp technologiczny dotyczy znacznej części dziedzin naszego codziennego życia. Nie inaczej jest w przypadku realizowania budowy. Coraz częściej sięga się przy niej po różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania, które mają na celu zwiększenie efektywności pracy oraz poprawienie jakości rezultatu. Składa się na to wiele elementów. Zaczynając od ludzi i używanych przez nich narzędzi, a kończąc na chemii budowalnej. To właśnie ona ma nieoceniony wpływ na to, czy finalna budowa okaże się trwała, a efekt będzie taki, jak na wizualizacji. Jej sprawdzonym producentem jest Schomburg, jednak dlaczego warto postawić na nich?

Jakość na pierwszym planie – produkty Schomburg

Producent chemii budowlanej Schomburg stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów i to na każdym poziomie. Niezależnie, czy poszukuje się akurat środków, które służą do hydroizolacji czy też strukturalnej renowacji, można je tu znaleźć. Cały asortyment obejmuje ponad 2000 produktów, których zadaniem jest uzyskanie wymarzonego standardu wykończenia. Pomimo tego, że znajduje się tutaj wiele produktów, mają one wspólne cechy. Łączy je w głównej mierze fakt tego, że wszystkie z nich charakteryzują się odpowiednimi właściwościami chemicznymi oraz parametrami technicznymi. Posiadając tę gwarancję, można być spokojnym o to, że funkcjonalność i bezpieczeństwo z pewnością zagości na placu budowy.

W dodatku firma posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. Potwierdza on niezaprzeczalną jakość oraz zdolność do tworzenia produktów stojących na odpowiednim poziomie, a co za tym idzie, bez problemu są w stanie spełniać wszelkie oczekiwania. Taki dokument jest również dowodem na ciągłe kontrolowanie całego procesu produkcyjnego.

Z myślą o infrastrukturze i środowisku

Chociaż Schomburg stawia głównie na jakość, nie zapomina także o środowisku. Fakt, że ten producent chemii budowlanej dokładnie stosuje się do zasad zrównoważonego rozwoju, sprawia, że wytwarzane produkty spełniają wszelkie standardy i ich wytwarzanie jest przyjazne dla naszej planety. Przywiązywanie ogromnej uwagi do tego, powoduje, że powstała chemia budowlana jest zgodna z nawet najbardziej rygorystycznymi testami, które są zgodne z wymaganiami między innymi DGNB, LEED, EMICODE czy też wytycznymi EDP.

Wykwalifikowana kadra – szkolenia i rozwój

Wysokiej jakości chemia budowlana to nie tylko odpowiedni skład produktu, czy zastosowanie odpowiedniej technologii przy produkcji, ale także ludzie, którzy za tym stoją. Schomburg regularnie organizuje szkolenia oraz seminaria, tym samym dając szansę na rozwój. Jednakże są one dostępne nie tylko dla pracowników, ale też dla potencjalnych klientów. Ich celem jest wówczas przekazanie wiedzy, która może pomóc przy wybraniu idealnych dla siebie produktów oraz systemów do prac budowlanych.

Schomburg rozwija się nie tylko na polskim rynku, ale i międzynarodowym. Dlatego też ich bogaty asortyment znajduje swoje zastosowanie przy najbardziej rozmaitych konstrukcjach na całym świecie.


Data publikacji: 11 marca, 2024

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły