Elektronarzędzia

Odkurzacz biurowy

Odkurzacz to sprzęt, który znajdziemy prawie w każdym domu. Jest niezawodny w usuwaniu kurzu i brudu. Razem z powietrzem zasysa nieczystości. Wykorzystywany jest do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Przydaje się niemalże każdego dnia. Zbiera wszelkie paprochy, które znajdzie na swojej drodze.

W domach prywatnych jest wykorzystywany wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Jeśli mieszkacie sami, to odkurzacz przydaje wam się kilka razy w miesiącu. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, gdy macie dzieci i zwierzęta. Żaden inny sprzęt nie zbierze tak dokładnie sierści i resztek jedzenia jak odkurzacz. To on w kilka chwil rozprawia się z błotem i piaskiem. Dobrze wiecie, że jeśli w waszym mieszkaniu przebywa kilka osób to odkurzać trzeba częściej, a i sprzęt przydałby się lepszy. Zatem co z miejscami, w których każdego dnia pojawia się kilkanaście, nieraz kilkadziesiąt osób i na dodatek chodzą w butach!? Niezależnie od tego, czy na dworze jest suche lato czy mokra jesień, zawsze jest co posprzątać. Mowa tutaj o biurach i innych miejscach, w których brudzi się znacznie bardziej niż w domu. Wówczas zwykły pogromca kurzu może nie wystarczyć. Przydają się wówczas profesjonalne odkurzacze biurowe, które swoimi parametrami mogą się równać z niektórymi odkurzaczami przemysłowymi, choć ich cena w dalszym ciągu przypomina ceny zwykłych odkurzaczy.

Jakie zalety ma odkurzacz biurowy?

Jest znacznie wydajniejszy od odkurzaczy konsumenckich, czyli tych, którymi sprzątamy w naszych domach. Dzięki temu dłużej nam służy i jest w stanie dla nas pracować codziennie przez wiele godzin. Szeroki wybór tego rodzaju sprzętu proponuje, między innymi, firma DAWO. Za jej pośrednictwem mamy możliwość zakupu odkurzaczy biurowych wyprodukowanych przez firmę Nilfisk-ALTO. Charakteryzują się one wysoką nowoczesnością. Ponadto ze względu na swoja niską wagę są wygodne w użytkowaniu i transporcie. Z powodzeniem można je stosować również w domu. Nadają się także do czyszczenia przestrzeni szpitalnych oraz hotelowych. Są wykorzystywane do odkurzania miejsc pracy wielu rzemieślników i montażystów. Wyróżniają się niezwykłą kompaktowością.

Do jednych z bardziej popularnych modeli odkurzaczy biurowych możemy zaliczyć odkurzacze AERO 21. Posiadają one półautomatyczny system czyszczenia filtra. Część z nich dysponuje przydatną funkcją podłączania elektronarzędzi (wiertarki, pilarki, frezarki, wkrętarki itp.). Warto zauważyć, że gniazdo, do którego podłączamy tego typu narzędzia, posiada system Auto ON/OFF. W odkurzaczach AERO 21 znajdziemy również adapter umożliwiający podłączenie węża do elektronarzędzi. Takimi urządzeniami można skutecznie usuwać niebezpieczne pyły klasy L. Tego typu sprzęty czyszczące posiadają możliwość kontroli obrotu silnika oraz umożliwiają jego płynny rozruch. Zawierają także mechanizm zwijania przewodu, co bardzo usprawnia pracę z urządzeniem. Jeśli macie problem z kurzem i brudem w waszej firmie lub dużym domu, koniecznie zastanówcie się nad zakupem odkurzacza biurowego, który w łatwy i szybki sposób rozprawi się z niechcianymi zanieczyszczeniami.

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 27 marca, 2014

Autor:

5/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły