Warsztat

Nowy odkurzacz warsztatowy GRAPHITE: pojemność i moc w służbie profesjonalistom

Marka GRAPHITE tego lata poszerzyła swoją ofertę o kolejne elektronarzędzia przeznaczone do prac profesjonalnych. Jednym z nich jest nowy odkurzacz warsztatowy GRAPHITE. Duża moc ssąca i obszerny pojemnik na odpady to niewątpliwe atuty urządzenia.

Odkurzacz warsztatowy GRAPHITE 59G607 napędzany jest trwałym silnikiem elektrycznym o mocy 1500 W. To co jednak najważniejsze w tego typu urządzeniach to siła ciągu. Najnowszy model GRAPHITE generuje moc ssącą 18 kPa co w połączeniu z 30-litrowym, wykonanym ze stali nierdzewnej zbiornikiem czyni z niego wartościowego pomocnika w codziennej pracy. Ważnym atutem, który docenią profesjonaliści jest możliwość pracy zarówno „na sucho”, jak i „na mokro”. W tym drugim przypadku łatwe opróżnienie gwarantuje umiejscowiony przy dolnej krawędzi pojemnika korek spustowy.

Komfort użytkowania elektronarzędzia zapewniają dużej średnicy tylne koła transportowe oraz praktyczne uchwyty na nasadki robocze ulokowane w podstawie odkurzacze. Użytkownicy profesjonalni powinni docenić również możliwość łączenia odkurzacza z innymi elektronarzędziami. Urządzenie GRAPHITE posiada bowiem 3-pozycyjny włącznik pozwalający na wybór jednego z trybów: odkurzacz/dmuchawa, start/stop sprzężony z włącznikiem elektronarzędzia, odkurzacz wyłączony.

Więcej informacji o nowym odkurzaczu warsztatowym oraz innych elektronarzędziach marki GRAPHITE na graphite.pl.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 13 listopada, 2012

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły