Okna dachowe

Odporne na wilgoć – okno dachowe PPP-V preSelect®

Aluminiowo – tworzywowe okno dachowe PPP-V preSelect® posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna, w zakresie od 0 do 35°, umożliwia łatwe podejście do krawędzi otwartego okna, co zwiększa przestrzeń użytkową pomieszczenia oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa do 180° stosowana jest do mycia zewnętrznej szyby czy zakładania markizy.

Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno w funkcji uchylnej jak i obrotowej. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w połowie wysokości ościeżnicy – dostępny po otwarciu skrzydła.

Więcej na www.fakro.pl

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 8 listopada, 2011

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kaśka
    sobota, 10 sierpnia, 2019

    Bardzo dobry pomysł z tym przełącznikiem w ościeżnicy. Można dzięki niemu komfortowo korzystać z okna, a w razie potrzeby też nie ma problemu z umyciem okna.

  2. Andrzej
    wtorek, 19 listopada, 2019

    w oknie z takiego materiału jak aluminium i plastik nie ma co się zepsuć w przypadku kontaktu z wodą i wilgocią. najlepsza opcja do łazienki. możliwość otwarcia okna w większym kącie na pewno przyda się od czasu do czasu przy myciu. pozostaje tylko korzystanie i mycie okna.

Podobne artykuły