Warsztat

Oferta B.Pro Polska z myślą o dekarzach, cieślach i producentach domów drewnianych

„Czas to pieniądz” jest powiedzeniem, które znają również dekarze, cieśle i producenci domów drewnianych. Stąd też kluczową rolę odgrywają profesjonalne narzędzia montażowe. Na etapie ich wyboru warto sięgnąć do oferty firmy B.Pro Polska.

Oferta B.Pro Polska

Oferta firmy B.Pro Polska w zakresie narzędzi dekarskich i ciesielskich jest bardzo obszerna, przy czym należy podkreślić, że są to specjalistyczne produkty. W ofercie firmy B.Pro znajdziemy gwoździarki gazowe i pneumatyczne, zszywacze i sztyfciarki oraz kompresory, których parametry zostały dostosowane do oferowanych narzędzi pneumatycznych. Dużą część asortymentu stanowią elementy złączne: gwoździe, zszywki, sztyfty, wkręty konstrukcyjne i tarasowe oraz narzędzia ręczne takie jak wkrętarki czy też nożyce do blach. Interesujące narzędzia stanowią również maszyny do łatowania. Oprócz tego firma B. Pro ma w ofercie narzędzia ręczne, akcesoria pneumatyczne oraz urządzenia pomiarowe. Istotne jest specjalizowanie oferty właśnie pod kątem dekarzy, cieśli i firm wykonujących budynki drewniane.

To nie wszystko

Jednak oferta firmy B.Pro Polska jest znacznie szersza. Jest bowiem możliwe wykonanie specjalistycznych narzędzi i maszyn takich jak maszyny do łatowania, potocznie nazywane łaciarkami, linie do montażu stropów, a także po specjalistyczne moduły zszywające wykorzystywane na liniach firmy Weinmann. Dział techniczny nieustannie pracuje nad doskonaleniem jakości i wydajności oferowanych wyrobów.

Sprawny serwis

Firma B.Pro Polska stawia na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu. Stąd też wszystkie części są dostępne „od ręki” w magazynie serwisowym. Tym sposobem naprawa przebiega szybko i sprawnie. Firma B. Pro pokrywa koszty transportu narzędzia oraz naprawy w okresie gwarancji.

Doradcy techniczni

Pomocą służą doradcy techniczno-handlowi, którzy działają na terenie całego kraju. W efekcie narzędzie jest dobierane ściśle do potrzeb użytkowników a zainteresowany klient ma możliwość przetestowania narzędzi przed zakupem. Na terenie całego kraju B.Pro dysponuje siecią dystrybutorów.

Podsumowanie

Firma B.Pro jest polskim producentem należącym do grupy kapitałowej Bizon Bizea–BPRO, która swoją działalność rozpoczęła już w 1983 r. Na chwilę obecną grupa jest liczącym się w Europie producentem i dostawcą elementów złącznych (zszywki/gwoździe/wkręty) oraz narzędzi wbijających. Na potrzeby produkcji firma zużywa około 25 tys. ton stali. Od ponad 10 lat firma B.Pro Polska dostarcza profesjonalną technikę połączeń, której proces produkcyjny jest poddawany wnikliwym kontrolom jakościowym na każdym etapie łącznie z odpowiednim przygotowaniem stali na potrzeby produkcji elementów złącznych. Jakość produkcji potwierdzają odpowiednie certyfikaty w zakresie jakości a przede wszystkim stale rosnąca ilość zadowolonych użytkowników.

B.Pro Polska
05-530 Tomice
ul. Europejska 4
tel. (022) 715-99-99
e-mail: biuro@bpro.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 18 lutego, 2016

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły