Okna dachowe

Okna dachowego ciepły montaż

Odpowiedni montaż okna dachowego w połaci dachu to obecnie nie tylko szczelność na wody opadowe, ale także najwyższa termoizolacyjność. Im okno jest lepiej docieplone, tym zapewnia większą oszczędność energii cieplnej.

Oferowany prze firmę FAKRO „ciepły” montaż to rozwiązanie kompleksowe. Zintegrowany system obejmuje uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo oraz pakiet kołnierzy izolacyjnych XDK. EHV-AT Thermo zapewnia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat. Przyklejony od wewnątrz elastyczny materiał dociepleniowy szczelnie przylega do ościeżnicy okna, tworząc po zamontowaniu termoizolacyjną ramę. W skład pakietu XDK wchodzi zestaw izolacyjny XDP z kołnierzem paroprzepuszczalnym oraz materiałem termoizolacyjnym z wełny owczej oraz kołnierz paroszczelny XDS. Pakiet XDK stosuje się do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji termicznej, paroszczelnej i paroprzepuszczalnej wokół okna. Wykonany z wełny owczej materiał termoizolacyjny charakteryzuje się dużą sprężystością, dzięki czemu dokładnie wypełnia szczeliny wokół okna. Kołnierz paroprzepuszczalny zapewnia ochronę materiału termoizolacyjnego przed zawilgoceniem z zewnątrz, a kołnierz paroszczelny od wewnątrz. Energooszczędne produkty FAKRO oferują kompleksowe rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie strat ciepła i zmniejszenie wydatków na ogrzewanie budynku.

5/5 - (11 votes)

Data publikacji: 16 listopada, 2014

Autor:

5/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Ania Mal
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  Dobrze, że w dzisiejszych czasach nie liczy się tylko wygląd domu. Ważne są też koszty utrzymania, a ciepły montaż obniża je znacząco.

 2. komforciarz
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  W obecnych czasach coraz bardziej przywiązujemy wagę do izolacyjności przegród. Dlatego tak istotnym elementem przy budowie domu jest zastosowanie dobrej izolacji termicznej i przeciwwilgociowej. Zapobiega to ucieczce ciepła z ogrzewanego domu i zapewnia komfort cieplny pomieszczeń. Dodatkowo zapobiega przedostawaniu się wilgoci i niebezpieczeństwu zagrzybienia. Doskonałe rozwiązanie FAKRO.

 3. Benek
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  Bardzo wazne jest oszczędność ciepła . Dobrze zamontowane okna , dokładnie docieplone zapewni nam szczelność , co przełozy sie na tak potrzebne nam oszczędności .Takie kompleksowe rozwiazanie ciepły montaz zapewnia nam dobrze znana firma Fakro , której warto zlecić .

 4. kos
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  Firma Fakro stanęła na” wysokości zadania” i stworzyła system ciepłego montażu okien dachowych.System ten
  sprawia,że te okna w 100% spełniają swe zadania i są
  bezpieczne i stanowią naprawdę komfortowe rozwiązanie dla domu.Ja z całą pewnością w przyszłości zamontuję okna dachowe firmy Fakro “ciepły” montaż.

 5. Enrjuu
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  Nie słyszałem o ciepłym montażu. Fajnie, że firma Fakro wprowadziła takie kompleksowe rozwiązanie w formie pakietu kołnierzy do montażu. Owcza wełna jako ocieplenie i izolacja to innowacyjny pomysł wśród producentów.

 6. ikowalska24
  poniedziałek, 12 marca, 2018

  Fakro ciągle się rozwija i udoskonala swoje produkty.Nie słyszałam jeszcze o ciepłym montażu.Taki duży system zabezpieczeń przed utratą ciepła z pewnością pozwoli zaoszczędzić energie.

 7. Łukasz
  wtorek, 13 marca, 2018

  Okno zabezpieczone przed wieloma czynnikami, dobry i sprawdzony montaż, firma zadbała o wszelkie szczegóły i detale a co istotne okno jest bezpieczne, funkcjonalne i będzie nam służyło przez wiele lat – długi okres gwarancji – to jest dla klienta ważna informacja.

 8. Kama
  wtorek, 13 marca, 2018

  Firma Fakro jak zwykle oferuje dobre rozwiązania. Taki “ciepły” montaż to faktycznie coś niesamowitego. Ludzie teraz bardziej zwracają uwagę na szczelność montażu, obcinając tym samym koszta ogrzewania domu, więc takie rozwiązanie na pewno ułatwi dobrą izolację okien.

 9. irydor
  wtorek, 13 marca, 2018

  Dobrze izolowane i przepuszczalne, uszczelnione, no akcent natury ekologia – wełna owcza. Wszystkie elementy są w pakiecie. Ekstra.

 10. Dexter
  wtorek, 13 marca, 2018

  Przy dzisiejszych wysokich stawkach za energię właściwa termoizolacyjność jest kluczowa przy wyborze okien. To ona determinuje nas do tego na jakie okna powinniśmy zwrócić uwagę. Dlatego okna Fakro, ze względu na swoją energooszczędną charakterystykę, wydają się być pierwszorzędnym wyborem dla każdego z nas.

 11. Ania jez
  piątek, 16 marca, 2018

  Dużo słyszałam o ciepłym montażu. Nie wiedziałam na czym to dokładnie polega. Teraz znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie aspekty

 12. Monika Farkowska
  piątek, 2 kwietnia, 2021

  Wszystkie poniższe komentarze to kryptoreklama jednego pracownika, co widać zarówno po stylu pisania jak i po godzinach dodania, co nie zmienia faktu, że okna Fakro są ciekawą pozycja na rynku mają niezły stosunek cena/jakość tylko niestety z wyglądem dalej do mocno odstają

Podobne artykuły