Okna dachowe

Okno dachowe Designo R7

Designo R7 to oryginalne rozwiązanie Roto. Dzięki umieszczeniu osi obrotu w 3⁄4 wysokości pozwala na nieograniczone i bezpieczne użytkowanie otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Otwarte skrzydło znajduje się na bezpiecznej dla użytkownika wysokości. Designo R7 obsługiwane jest za pomocą jednej klamki, umieszczonej u dołu okna, zapewniając efektywne wietrzenie i doświetlenie każdego poddasza.

Wygoda użytkowania

Dodatkowym atutem Roto Designo R7 jest możliwość obrotu okna aż o 1200 i zatrzymanie go w takiej pozycji za pomocą stabilnej i samopozycjonującej się blokady. Jest to ustawienie pozwalająca na łatwe i wygodne umycie okna, bez narażania jego użytkowników na niebezpieczeństwo.

Sugerowana cena detaliczna brutto wyrzynarek w dwóch wariantach (wrzesień 2011): – 1290,27 zł – w walizce systemowej L-BOXX z trzema brzeszczotami, osłoną przeciwodpryskową, zestawem do odsysania pyłu oraz stalową stopą do obróbki metalu.

Niebieska linia energooszczędnego szkła

Okno dachowe Designo R7Fot. Roto

Roto Designo R7 to także nowoczesne 2-szybowe termoizolacyjne szklenie – Roto blueLine – które wraz z fabrycznie zamontowanym i rekomendowanym termo-blokiem WD tworzy doskonałe – energooszczędne połączenie pozwalające osiągnąć bardzo dobre parametry przenikalności ciepła dla całego okna Uw=1,3 W/m2K. By zaoferować jak najlepsze doświetlenie poddasza, w Roto Designo R7 zastosowano wąskie i zarazem bardzo wytrzymałe konstrukcyjnie profile skrzydła, zwiększając tym samym powierzchnię zamontowanej szyby.

Nowoczesny design

Okno Designo R7, jak całą linię Designo, zaprojektowano według wszelkich zasad nowoczesnego wzornictwa. Ergonomiczny kształt, brak widocznych wkrętów, eleganckie wykończenie, nowoczesny kolor oblachowania – antracyt metallic idealnie komponujący się z każdym kolorem dachówki – to odpowiedź Roto na wysokie wymagania wizualne XXI wieku. 2 Obok tradycyjnego materiału jakim jest drewno sosnowe oraz białe PVC, okno Roto Designo R7 można także wybrać w okleinie dekoracyjnej w dwóch kolorach naturalnego drewna: sosny i złotego dębu, pozwalając tym samym na idealne dopasowanie okna do charakteru poddasza.

Okno dachowe Designo R7Fot. Roto
4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 9 stycznia, 2013

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły