Okna dachowe

Okno dachowe Designo R79 WD – Potrójna Ochrona

Producent marki Roto Okna Dachowe posiada w swojej ofercie okno wysokoosiowe Designo R79 WD z systemem Potrójnej Ochrony. Jest to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, atrakcyjny design, ergonomię i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Okno Designo R79 jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku budowlanego, który kładzie ogromny nacisk na oszczędność energii i ochronę przed stratami ciepła.

Produkt wyposażono w trzyszybowy pakiet szklący wypełniony kryptonem, Termo-blok WD oraz fartuch z folii paroizolacyjnej. Połączenie tych trzech elementów w jednej konstrukcji okna stanowi unikalny system Potrójnej Ochrony. Pakiet szklący o bardzo dobrych parametrach cieplnych w połączeniu z fabrycznie zamontowanymi elementami tzw. „ciepłego montażu” stanowi idealną barierę dla zimna przenikającego do wnętrza pomieszczenia. Fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie ogranicza mostki termiczne występujące na styku okno – dach oraz eliminuje zjawisko kondensacji pary wodnej. Ponadto, Termo-blok WD wykonany jest z materiału o doskonałych parametrach cieplnych. Trzeci element Potrójnej Ochrony, to fartuch z folii paroizolacyjnej, który zapewnia ciągłość i szczelność połączenia izolacji przeciwwilgociowej dachu z oknem. Ochrona warstwy termoizolacyjnej dachu przed wilgocią ma duży wpływ na ograniczenie strat ciepła i zwiększa trwałość elementów konstrukcyjnych dachu.

Okno dachowe Designo R79 WD – Potrójna Ochrona

Potrójna ochrona, zapewnia wymierne korzyści w postaci oszczędności energii, a także wpływa na poprawę komfortu użytkowania. Ciepła i sucha wnęka okienna, możliwość utrzymania optymalnej temperatury na poddaszu przez cały rok, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowanych rozwiązań. Wykorzystana technologia znacznie ułatwia proces montażu. Producent wyręczył fachowców w pracach związanych z montażem izolacji termicznej wokół ramy okiennej, a tym samym zagwarantował swoim klientom jej prawidłowy montaż. Dotychczasowe żmudne i często zawodne rozwiązania z wykorzystaniem dodatkowych materiałów izolacyjnych nie są już potrzebne.

Okno dachowe Designo R79 WD – Potrójna Ochrona

Okno Designo R79 WD, to okno dla wymagających klientów. Łatwa i lekka obsługa dzięki zastosowanym siłownikom gazowym, podwyższona oś obrotu zapewniająca swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej – to tylko niektóre cechy tego produktu, które potwierdzają jego wyjątkowość.

Kontakt
Tadeusz Małyska, Trener Roto Campus
www.roto-oknadachowe.pl
Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/rotooknadachowe

4.9/5 - (49 votes)

Data publikacji: 2 marca, 2019

Autor:

4.9/5 - (49 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Krzysztof
    poniedziałek, 4 marca, 2019

    Obecni producenci prześcigają się w tworzeniu okien energooszczędnych i jednocześnie funkcjonalnych. Designo R79 WD z systemem potrójnej ochrony powinno być standardem okien dachowych jeśli chodzi o właściwości okna. Szkoda, że na razie jest wersja dla wymagających, mam nadzieje, że to zmieni się z czasem.

  2. Albin B.
    poniedziałek, 4 marca, 2019

    Okno dachowe Designo R79WD f-my ROTO pasuje idealnie do mojego salonu. Jest energooszczędne, funkcjonalne, z potrójną ochroną. Dzięki niemu salon zyskałby dużo więcej światła naturalnego bez utraty ciepła dzięki trzyszybowemu oknu z kryptonem, termo-blokowi WD i fartuchowi z folii paroizolacyjnej. Muszę przedyskutować ten wariant z projektantem i ocenić koszty.

Podobne artykuły