Na rynku

Oszczędzaj na zakupach firmowych – korzystaj z promocji merXu

Aż 700 PLN zwrotu za transakcje międzynarodowe, darmowa dostawa i jeszcze większy bonus za rekomendację – w ten sposób firmy korzystające z platformy merXu mogą zaoszczędzić na zakupach i kosztach prowadzenia działalności. Na platformie można znaleźć już ponad 8 mln ofert od dostawców krajowych i z takich rynków jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Węgry, Rumunia, Estonia i Litwa.

merXu to kompleksowe, darmowe narzędzie dla przedsiębiorców, zaspokajające podstawowe i złożone potrzeby firm w handlu internetowym. Na platformie można znaleźć największy wybór ofert dla przemysłu, nawet tych trudno dostępnych i wysokospecjalistycznych. A to w obecnych czasach dla wielu firm stanowi duże wyzwanie. Podobnie jak koszty prowadzenia działalności. Tutaj też z pomocą przychodzi merXu, które od początku swojej działalności oferuje swoim klientom promocje i akcje specjalne obniżające wartość zakupów na platformie.

W lipcu zarejestrowane firmy mogą zaoszczędzić do 700 zł na transakcjach międzynarodowych dzięki nowej odsłonie programu Cash Box. Wystarczy w odpowiednim miejscu na koncie klienta przesłać fakturę potwierdzającą dokonanie transakcji a gotówka zostanie przelana bezpośrednio na konto bankowe kupującego. Jeśli to pierwszy zakup na merXu, można otrzymać 20% zwrotu wartości transakcji – nie może być on jednak tańszy niż 1300 PLN netto (bez kosztów transportu). Kolejne zakupy mogą mieć już dowolną wartość.

Kolejny sposób na oszczędności to darmowa dostawa. merXu pokrywa bowiem do 1300 zł miesięcznych kosztów transportu dla transakcji międzynarodowych i do 100 zł dla transakcji krajowych.

Jest też coś dla stałych klientów platformy, którzy rekomendują ją swoim kontrahentom. Teraz za takie polecenie można otrzymać bonus w wysokości 180 zł za każdą zaproszoną firmę, która zrobi na merXu zakupy za minimum 1300 zł w ramach jednej faktury. To nie wszystko! Każda zaproszona firma będzie mogła ubiegać się o 20% zwrotu za pierwszą transakcję krajową lub międzynarodową do wartości 700 zł.

Dlaczego jeszcze warto kupować na merXu:

  • Dostęp do kilku milionów ofert i usług z 8 europejskich krajów
  • Darmowa dostawa międzynarodowa do 1300 PLN, krajowa do 100 zł
  • Bezpieczeństwo transakcji – zakupy tylko między zweryfikowanymi kontami firmowymi
  • Elastyczność oferty – jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, możesz złożyć zapytanie ofertowe

Platforma oferuje też liczne funkcjonalności, ułatwiające kontakt pomiędzy firmami – m.in. komunikator z opcją tłumaczenia wiadomości w czasie rzeczywistym na lokalne języki przedsiębiorców. To ważne ponieważ na merXu dostępne są nie tylko gotowe towary, ale też zindywidualizowane. W przypadku zapotrzebowania na indywidualizację danego produktu, np. dodanie logotypu, zmianę wybranych parametrów – rozmiaru, koloru itp., przedsiębiorcy mogą się kontaktować ze sobą i dokonywać indywidualnych ustaleń.

Więcej informacji na temat aktualnej ofert promocyjnej można znaleźć w Centrum pomocy i na merxu.com


Data publikacji: 1 lipca, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły