Rynny

Oszczędzaj przyrodę i pieniądze z łapaczem wody deszczowej Galeco

Deszczówkę powinno się traktować współcześnie jak cenny skarb. Oszczędzając zużycie wody wodociągowej, nie tylko zmieniejszamy wydatki, ale też dbamy o środowisko naturalne. Godnym polecenia elementem, który nam w tym pomoże, jest łapacz wody deszczowej Galeco.

Woda spadająca z nieba to w niektórych regionach rzadkość, dlatego powinno się jak największą jej ilość zatrzymać na posesji. Zgromadzoną deszczówkę można wykorzystywać do podlewania, prania lub spłukiwania toalety. W tym celu powinniśmy  zaopatrzyć się w zbiorniki, które możemy wkopać lub postawić pod ścianą domu. Łatwym sposobem na modyfikację systemu rynnowego i dostosowanie go do tego zadania jest użycie łapacza wody deszczowej. Nałożony na rurę spustową, pozwala w prosty sposób połączyć ją ze zbiornikiem i cieszyć się ze stałego źródła wody, której użycie nie obciąża naszego domowego budżetu i nie zmniejsza cennych zasobów głębinowych.

W ofercie firmy Galeco znajdziemy łapacz wody deszczowej, który można zamontować na rurach spustowych o średnicy to 90 lub 100 mm. Został wyposażony w wygodne przyłączenie do węża ogrodowego. Opad spływający z góry wpada do korytka, skąd specjalnym otworem trafia do zewnętrznego zbiornika. Element ten dostępny jest w ramach systemu Galeco STAL, LUXOCYNK i PVC w najpopularniejszych obecnie kolorach: czarnym, grafitowym oraz ciemnobrązowym.

5/5 - (2 głosów)

Data publikacji: 30 września, 2022

Autor:

5/5 - (2 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły