Narzędzia ręczne

Palniki Sievert AB dla wymagających

Sievert AB to wiodący na świecie producent specjalizujący się w wysokiej jakości narzędziach grzewczych dla profesjonalistów. Oferuje szeroką gamę produktów do różnych zastosowań. Każdy produkt posiada akcesoria, które można dodać, aby uzupełnić funkcjonalny system do zamierzonego zastosowania.

Grzanie papy palnikiem Sievert Papa

Rękojeść palnika Sievert

Rękojeść Pro 88 jest używana na całym świecie przez profesjonalnych dekarzy i specjalistów od hydroizolacji. Pro 88 jest najlepszym systemem palników do ciężkich zadań. Rękojeść posiada dwa zaworki do regulacji ciśnienia wylotowego gazu i do regulacji płomienia dyżurnego. Pozwala to w zależności od warunków atmosferycznych ustawiać taką siłę płomienia dyżurnego, aby on nie gasł pod wpływem wiatru. Rękojeść spustu pozwala na wielokrotne uzyskiwanie nastawionego płomienia bez dodatkowych regulacji.

uchwyt palnika Sievert Pro-88-handle

Lance i dysze palnika Sievert

Dekarskie palniki tytanowe (lance i dysze) są naprawdę lekkie, dzięki czemu ciężka praca w upalne dni może zostać wykonana szybciej i przy mniejszym nakładzie sił. Dysze i lance występują w różnych rozmiarach co pozwala na optymalny dobór zestawu do danej pracy. Szwedzki producent Sievert słynie z wysokiej jakości oraz unikalnych rozwiązań, które znajdują również zastosowanie w palnikach dekarskich a konkretnie w dyszy gazowej. Zastosowana technologia w konstrukcji dyszy zwiększa w znaczący sposób wydajność.

lanca palnika sievert

Rolki dociskowe

Nowe rolki dociskowe są używane do łączenia zgrzewanych powierzchni. Rolki firmy Sievert występują w kilku rozmiarach i są zrobione z takich materiałów jak silikon, stal i PTFE-tworzywo sztuczne.

Reduktor palnika Sievert

Aby zapewnić najlepszą wydajność palniki wymagają podawania gazu pod stałym ciśnieniem. Reduktory firmy Sievert utrzymują stałe ciśnienie bez względu na temperaturę zewnętrzną. Występują one w różnych wariantach. Z bezpiecznikiem lub bez oraz opcjonalnie z manometrem wskazującym ciśnienie w butli.

reduktor palnika Sievert

W przypadku, kiedy nie wolno stosować palników ogniowych są dostępne w ofercie palniki na gorące powietrze.

Dla czytelników gazety Dekarz&Cieśla rabat 10% przy najbliższych zakupach

Dystrybucja palników Sievert

Centromet Warszawa,

Kamil Chmielewski

tel. (22) 654-81-60.

http://www.centrometwarszawa.pl/oferta/sievert

5/5 - (9 votes)

Data publikacji: 4 marca, 2021

Autor:

5/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    czwartek, 4 marca, 2021

    Miałem możliwość używania palnika dekarskiego. Wiem jak ważna jest dobra regulacja płomienia i pewność uchwytu, co przekłada się na dobre operowanie strumieniem ognia. Dzięki temu mam papę termozgrzewalną na dachu komórki ale również śpiącego policjanta na naszej lokalnej drodze.

  2. Andrzej
    czwartek, 4 marca, 2021

    używanie profesjonalnych narzędzi w codziennej pracy jest przyjemnością. przemyślane rozwiązania, trwałość i możliwość rozbudowania narzędzia daje świadomość, że robota musi być dobrze wykonana.

Podobne artykuły