Blachy dachowe

Panel na rąbek PHR Revolution z matą wygłuszającą Soundcontrol i filcem Dripstop

Panel na rąbek jest popularnym i często wykorzystywanym pokryciem dachowym z blachy. Ma wiele zalet, do których należy zaliczyć wysoką trwałość, ponadczasowy wygląd, a także szeroki wybór kolorów. Warto jednak widzieć, że wybierając panel dachowy na rąbek PHR Revolution produkowany przez Hanbud, można skorzystać z dodatkowych opcji, które zmniejszą ilość hałasu w pomieszczeniu.

Użytkownicy mogą zamówić arkusze rąbka z matą wygłuszającą Soundcontrol, która zapobiega skraplaniu się pary wodnej. To doskonała propozycja przede wszystkim dla osób, które poszukują nowoczesnego, minimalistycznego oraz idealnie szczelnego materiału na pokrycie dachu wymarzonego domu. Nasz panel na rąbek zatrzaskowy został zaprojektowany z troską o każdy detal. Dzięki temu na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się on nie tylko wysoką trwałością, ale także wysoką estetyką, czyli kwestiami, które dla zdecydowanej większości inwestorów są po prostu ważne.

Co więcej – prezentowany materiał dostępny jest w wielu kolorach oraz wariantach przetłoczenia. Sprawia to, że znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb staje się bardzo łatwe. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i pomożemy znaleźć najbliższego dystrybutora.

Panel na rąbek z matą wygłuszającą Soundcontrol

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że główną obawą osób decydujących się na zakup stalowego pokrycia dachowego jest hałas związany m.in. z dźwiękiem uderzania kropel deszczu o pokrycie. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na praktyczne wykorzystanie najnowszych technologii. Nasz panel na rąbek to produkt, który zgodnie z życzeniem klienta, może zostać wyposażony w specjalną matę akustyczną Soundcontrol.

Odpowiada ona przede wszystkim za wygłuszenie niepożądanych hałasów i z zadania tego wywiązuje się bardzo dobrze. Właściciele nieruchomości nie muszą przejmować się żadnymi niedogodnościami związanymi z wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, co oczywiście korzystnie wpływa na komfort przebywania w budynku oraz jakość wypoczynku. Pomiary przeprowadzone przez niezależne instytuty badawcze dowiodły, że zastosowanie maty akustycznej pozwala zredukować poziom hałasu nawet o 34%.

Nowoczesny panel na rąbek z filcem Dripstop

Zjawisko skraplania się pary wodnej jest charakterystyczne dla wszystkich typów pokryć, lecz to dachy metalowe są na nie najbardziej narażone. Aby uniknąć konsekwencji związanych ze stałą stycznością wody ze stalą, nasz panel na rąbek zatrzaskowy może zostać wyposażony w specjalny filc, który wchłania wilgoć i zapobiega jej kondensacji. Co bardzo istotne – mata Dripstop może być stosowana jako alternatywa dla wysokiej jakości membrany dachowej. Brak konieczności zakupu warstwy wstępnego krycia w formie folii obniża koszty inwestycji.

Filc całkowicie eliminuje ryzyko pojawienia się ognisk korozji. Jego ważną zaletą są też właściwości akustyczne, ponieważ materiał ten podklejony do paneli na rąbek zatrzaskowy redukuje hałasy związane m.in. z opadami atmosferycznymi. Membrana antykondensacyjna Dripstop sprawdza się nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych, ale także obiektów takich jak hale oraz magazyny. Wyeliminowanie wilgoci z pomieszczeń sprawia, że przechowywane w nich produkty zachowują swoje właściwości i nie są narażone na działanie pleśni.

Panel na rąbek PHR Revolution

Panel na rąbek PHR Revolution – postaw na najwyższą jakość!

Dostępny w naszej ofercie asortymentowej panel na rąbek PHR Revolution to produkt innowacyjny niemal pod każdym względem. Na szczególną uwagę klientów zasługuje m.in. jedna z największych na rynku szerokości krycia – wynosząca aż 525 milimetrów. Inwestorzy mogą też wybierać wśród wielu wariantów przetłoczeń blachy, których głównym zadaniem jest usztywnienie paneli. Panel na rąbek PHR Revolution dostępny jest w pięciu wersjach wykończenia: płaskie, molet, mikrofala, trapez-2, trapez-4.

Z technicznego punktu widzenia niezwykle istotna jest także dopracowana konstrukcja arkuszy. Posiadają one unikatowy zamek zatrzaskowy, gwarantujący trwałe łączenie arkuszy. Dopasowany wycięcia na wkręty ułatwiają właściwy montaż. Różne typy dostępnych wycięć ułatwiają prace montażowe niezależnie od typu pokrycia dachowego. Wszystkie te elementy gwarantują doskonałą szczelność i sprawiają, że pokrycie zachowuje swoje cenne właściwości użytkowe przez długi czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zdecydowaliśmy się także na to, aby panel PHR Revolution został wyposażony w system obróbek blacharskich – w tym m.in. maskownic – które służą do estetycznego wykończenia szczytów oraz czoła połaci.

Panel na rąbek PHR Revolution – dostępne powłoki

Panel na rąbek zatrzaskowy PHR Revolution produkowany przez Hanbud dostępny jest w wielu powłokach ochronnych. Chodzi tutaj oczywiście o mat oraz połysk, ale nie tylko. Niesłabnącą popularnością ze strony klientów cieszą się przede wszystkim powłoki klasy premium, czyli SSAB GreenCoat i Polar Mat. Zaawansowana technologia ich produkcji sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe – zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania, jak i na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Producent udziela na nie aż 50 lat gwarancji.

Powłoki SSAB GreenCoat i Polar Mat nie tracą również swojej kolorystycznej intensywności wskutek promieniowania słonecznego. To zatem świetna propozycja dla osób, które chciałby, aby ich dach był nie tylko idealnie szczelny, ale także zachwycał swoim wyglądem – i to bez względu na pogodę.

Panel na rąbek PHR Revolution

Gdzie panel na rąbek PHR Revolution sprawdzi się najlepiej?

Jedną z największych zalet naszych paneli na rąbek zatrzaskowy jest to, że mają one bardzo uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdzą się zarówno na najprostszych połaciach dwuspadowych, jak i na dachach kopertowych czy nawet mansardowych. Minimalistyczna estetyka sprawia, że ten typ pokrycia doskonale wpisze się w oczekiwania odbiorców, którzy stawiają na nowoczesne podejście do budowy wymarzonego domu.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 9 maja, 2023

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły