Okna dachowe

Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro

Azuro to jedyne na rynku okno dachowe, które dostępne jest w rozmiarze 2,60 x 1,70 m. Dzięki takiej wielkości pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy i dostrzec o wiele więcej.

Magia i wolność

Okno Azuro stwarza wyjątkowe poczucie wolności, a jednocześnie umożliwia zbudowanie odpowiedniego nastroju i rozkoszowanie się chwilą w: salonie kąpielowym, zimowym ogrodzie lub prywatnym atelier. Nadaje wyjątkowy charakter wnętrzu, sprawiając jednocześnie, że zwykłe pomieszczenie staje się miejscem niezwykłym.zu

Nowoczesna technika

Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro to nie tylko imponująca powierzchnia, lecz także obsługa techniczna na najwyższym poziomie. Cały mechanizm tego ogromnego okna jest uruchamiany przez jeden przycisk. Dzięki niemu ogromne skrzydła zaczynają się poruszać, by po chwili zniknąć z pola widzenia w „nadachowym” zasobniku.

Bezpieczne szklenie

Roto Azuro to także inne zalety – bezpieczne szklenie z warstwą termoizolacyjną, zapobiegające utratom ciepła z pomieszczenia w zimie i chroniące przed przegrzania latem lub szklenie niskoemisyjne z jeszcze lepszymi parametrami termoizolacji, oszczędzające energię i chroniące przed hałasem. To również praktyczna powłoka Aquaclear, która pozwala utrzymać okno w czystości przez dłuższy czas.

Bezpieczne rozwiązanie

Do podstawowego wyposażenia panoramicznego okna Azuro należy fotokomórka, która w czasie otwierania lub zamykania okna zareaguje na każdą pojawiającą się w pobliżu przeszkodę i zatrzyma trwający proces, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownikom poddasza. Żadnego zagrożenia nie stanowią również wszelkiego rodzaju opady. Czujnik deszczu, umieszczony na zewnątrz, błyskawicznie zareaguje na złe warunki pogodowe i okno automatycznie się zamknie.

Idealne połączenie

Doskonałym uzupełnieniem panoramicznego okna dachowego Roto Azuro jest niewątpliwie markiza zewnętrzna. Do jej zalet należą: łatwość obsługi, bezstopniowe prowadzenie, możliwość sterowania za pomocą przełącznika lub pilota, a przede wszystkim ochrona przed upałem – markiza zatrzymuje aż 95% promieniowania cieplnego.

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 2 kwietnia, 2013

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Diana
  środa, 23 maja, 2018

  Nie wiedziałam, że są takie duże okna dachowe. Rzeczywiście wielkość zachęca do zamontowania takiego panoramicznego okna. Świetnym pomysłem jest ochrona przed upałem, 95% to rzeczywiście sporo.

 2. Jacek
  piątek, 25 maja, 2018

  Takie duże okno,to jest coś wspaniałego szczególnie jeśli jest ono zamontowane w dachu.Będę się starał aby nowoczesne duże okno Azuro zostało zamontowane w moim dachu.Markiza zewnętrzna takrze się przyda przy tak dużym oknie dachowym.

 3. Robert
  piątek, 25 maja, 2018

  Okno panoramiczne Roto Azuro to wreszcie produkt jakiego szukałem. Okno to to nie tylko imponująca wielkość, która pozwala na na pełne doświetlenie pomieszczenia, ale także zaawansowana technologia wykonania i prostota jego użytkowania. I właśnie w tej prostocie kryje się to , co docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Serdecznie polecam.

 4. Anna
  piątek, 25 maja, 2018

  To okno wydaje się niesamowite! Dobrze, że firma je opracowała bo zarówno jego wielkość jak i możliwości (czujnik deszczu, markiza) biją zwykłe okna na głowę. Jeśli kiedyś będę remontować poddasze w swoim domu to na pewno postaram się, aby takie okno wstawić i nie martwić się np. nie zamknięciem okna, gdy nagle zanosi się na deszcz.

 5. Waldek
  poniedziałek, 28 maja, 2018

  Ta technika okien panoramicznych Roto Azuro jest rewelacyjna .Posiada takie zalety jak bezpieczne szklenie , które zapobiegaja utracie ciepła.Czy zastosowanie fotokomórek podczas otwierania ,czy zamyknia .Extra

Podobne artykuły