Gwoździarki

Paslode IM90i

Marka Paslode jest znana w Polsce przede wszystkim z gwoździarki gazowo-elektrycznej IM350/90. Po ponad 20 latach produkcji tego narzędzia zdecydowano się na skok technologiczny i wprowadzenie do sprzedaży gwoździarki IM90i. Oto kilka najważniejszych powodów, dla których warto zapoznać się z tym narzędziem.

Temperatura robocza od -15°C do +49°C – dzięki zastosowaniu elektronicznego wtrysku paliwa;

• Pozwala to pracować w każdych warunkach jakie spotykamy na polskich budowach. Wstrzeliwanie gwoździ pierścieniowych o długości do 90 mm – jako jedyne narzędzie gazowo-elektryczne na świecie.
• Pierścień mocuje gwóźdź w drewnie z dużo lepszym skutkiem niż gwóźdź gładki co jest niezwykle ważne przy konstruowaniu dachu. Okrągła główka gwoździa RounDrive® oraz pokrycie go żywicą epoksydową (niebieski nalot) dodatkowo wzmacnia mocowanie. W ofercie pełny zakres gwoździ: od stali czarnej, przez galwanizowaną, cynkowaną żarowo do nierdzewnej.

Większa pojemność pojemnika z gazem – pozwala na wstrzelenie 1250 gwoździ (gwoździe 70-90 mm są pakowane po 2500 sztuk + 2 gazy, gwoździe 51-63 mm po 3750 + 3 gazy).
• Prosta regulacja głębokości osadzania gwoździa – dzięki „beznarzędziowej” regulacji mocy możemy bardzo łatwo ustawić narzędzie w 8 pozycjach: od osadzania ”na gładko” równo z drewnem do osadzania na głębokość ok. 5-6 mm w głąb.

2 akumulatory w komplecie – każdy z nich wystarcza na osadzenie 4000 gwoździ, czas ładowania ok. 1 h.
• IM90i, mimo ciężaru 3,7 kg, pozwala wygodnie pracować w każdej pozycji.
Grupa przedstawicieli handlowych oraz hurtowni współpracujących z nami na terenie całej Polski zaprasza do bezpłatnego wypróbowania gwoździarki IM90i na budowie.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.paslode.com.pl lub pod telefonem 600 32 93 60

4.8/5 - (15 votes)

Data publikacji: 23 lutego, 2013

Autor:

4.8/5 - (15 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły