Chemia budowlana

Permo® seal – masa uszczelniająca kontrłaty

Uszczelniacz Permo® seal firmy Klober służy do klejenia i uszczelniania przebić membran dachowych przez zszywki i gwoździe pod kontrłatą. Masę nakłada się na kontrłatę od spodu, wąskim pasem na środku jej powierzchni. Masa uszczelniająca jest zalecana do membran dachowych Permo® i gwarantuje trwałe połączenia.

System klejenia Klobet obejmuje: Permo® TR – uniwersalna, przezroczysta taśma jednostronnie klejąca, Permo® HD – paroprzepuszczalna, szara taśma do łączenia i naprawy membran dachowych, Flecto® – uniwersalna, zielona taśma jednostronnie klejąca, Tacto® – dwustronna taśma montażowa do klejenia zakładów membran, Butylon® taśma klejąco-uszczelniająca dwustronna, Pasto® – uniwersalna masa klejąco – uszczelniająca oraz Seca® – papierowa taśma do stos. wewnątrz.

Więcej na: www.kloeber-home.de

4.8/5 - (18 głosów)

Data publikacji: 28 czerwca, 2011

Autor:

4.8/5 - (18 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marta
    czwartek, 26 sierpnia, 2021

    Gwarancja trwałego połączenia to jest to, co jest konieczne na dachu. Można zastosować różne materiały klejące z całej gamy systemu klejenia Permo.

  2. Renata
    czwartek, 14 października, 2021

    Dobrym pomysłem jest stosowanie całych zestawów z jednej serii. W tym przypadku uszczelniacz i membrana jednej firmy. Gwarantuje to wysoką jakość i niezawodność.

Podobne artykuły