Na rynku

Pięć hal targowych i największe firmy z branży pokryć dachowych już w styczniu na Dach Forum.

Specjalna promocja dla czytelników! Kupując bilet do 30 listopada i wpisując kod: DACHFORUM24FACHOWYDEKARZ cena biletu będzie niższa o 10 zł.

Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli już 12 i 13 stycznia pojawią się w Targach Kielce, by zaprezentować najnowsze osiągnięcia technologiczne i ofertę produktów. Największe w kraju spotkanie branży dachowej zgromadzi liderów rynku oraz wiele nowych firm z kraju i zagranicy.

Nie stój w kolejce i kup bilet na Dach Forum w promocyjnej cenie

Chcesz zapoznać się z ofertą nowości największych producentów i wykonawców pokryć dachowych? A może interesuje Cię spotkanie z uznanymi w branży autorytetami? Szukasz nowoczesnych narzędzi i rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo i szybkość pracy? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, już dziś wejdź na stronę www.dachforum.pl i kup bilet na styczniowe wydarzenie w niższej cenie. – Wejściówki dostępne będą na miejscu w dniach wydarzenia, ale już teraz warto pomyśleć nad ich zakupem. Po pierwsze bilety zakupione online są tańsze, a po drugie unikamy stania w kolejce do kasy – zachęca do skorzystania z promocji managerka targów Dach Forum Monika Szydłowska. Jednorazowy bilet wstępu zakupiony online do 11 stycznia to koszt 79 zł, a wielorazowy 109 zł. Dodatkowo na czytelników magazynu Fachowy Dekarz&Cieśla czeka specjalny rabat. Kupując bilet do 30 listopada i wpisując kod: DACHFORUM24FACHOWYDEKARZ cena biletu będzie niższa o 10 zł.

konkurs dach masters

Trzecia edycja Dach Forum na „piątkę”

– Najbliższa, trzecia edycja targów będzie jeszcze bardziej imponująca, niż poprzednie, a przestrzeń wystawiennicza zwiększy się z trzech do pięciu hal. To sprawia, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu i rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w pracy na dachach – zapowiada Monika Szydłowska. Na długiej liście wystawców odnaleźć można m.in. takie firmy jak: Blachotrapez, Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, BMI, Lift Polska. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju, przyciągającym tysięce zwiedzających. – Każda kolejna edycja pokazuje, jak silna jest potrzeba jej organizacji. Dach Forum stało się miejscem wymiany doświadczeń specjalistów i wykonawców, którzy cenią sobie branżowy charakter imprezy – dodaje Tomasz Krawiec, zastępca managera targów Dach Forum. Nie zabraknie także prelekcji fachowców, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa na dachach, nowoczesnych technologii, technik pracy oraz prawa budowlanego.

W Strefie Rzemiosła próbkę swoich umiejętności zaprezentują najlepsi specjaliści, m.in. ekipy: MetalManiaka, Antyfarmers, Macieja Dekarza oraz Akademia Ciesielstwa, która jest współorganizatorem wydarzenia.

Konkursy Dach Masters i Mistrz Dekarstwa z atrakcyjnymi nagrodami

W przyszłorocznym wydarzeniu walka o atrakcyjne nagrody toczyć się będzie w konkursach Dach Masters oraz Mistrz Dekarstwa. Główną nagrodą w konkursie organizowanym przez Sponsora Strategicznego targów Dach Forum – firmę Blachotrapez, jest funkcjonalny Pick-up ISUZU D-Max, ale po raz pierwszy w historii wyłonionych zostanie także szesnastu Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, do których trafią nagrody o łącznej wartości 160 000 zł!

nagroda w konkursie mistrz dekarstwa

Zgłoś swój produkt i zdobądź Złoty Medal Dach Forum!

Do 30 listopada każda firma biorąca udział w targach może zgłosić swoje produkty do nagrody Złoty Medal Dach Forum. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów, cechujących się oryginalnością, bezpieczeństwem, nowoczesną technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami w każdej z czterech kategorii: pokrycia dachowe i akcesoria, maszyny i narzędzia, ekologia oraz innowacje.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędą się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Kobiety oraz dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Specjalnie dla nich Sponsor Złoty wydarzenia, Grupa Pruszyński, przygotuje Strefę Zabawy i Relaksu.       

Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 22 listopada, 2023

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły