Na rynku

Pierwsza edycja Dach Forum zakończona sukcesem. Czas na kolejną!

Tegoroczne, marcowe spotkanie dekarzy, blacharzy i cieśli zgromadziło w Targach Kielce wielu fachowców, którzy dyskutowali i wymieniali się doświadczeniami z branży pokryć dachowych. Następna okazja już 14 i 15 stycznia 2023 roku!

Bogaty program kongresu i targów!

Dwa dni ciekawych prelekcji, warsztatów, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najlepsi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądała inauguracja targów Dach Forum.

– Cieszę się, że najwięksi specjaliści branży pojawili się u nas w Targach Kielce, by wymienić się cennym doświadczeniem, porozmawiać o najnowszych technologiach oraz podzielić się wiedzą podczas licznych prelekcji. Jestem przekonana, że pierwsze tego typu spotkanie w Polsce pokaże, że branża pokryć dachowych potrzebuje miejsca do rozmów i spotkań biznesowych, które przełożą się na rozwój tego sektora. Liczę, że debiutujące w kalendarzu Targów Kielce wydarzenie zachęci kolejnych przedstawicieli branży do uczestnictwa i z roku na rok społeczność targów Dach Forum będzie rosła w siłę, czego Państwu i sobie serdecznie życzę – tak przy okazji marcowej edycji wydarzenia mówiła Wiceprezes Zarządu Targów Kielce Bożena Staniak.

Pierwsza edycja Dach Forum zakończona sukcesem. Czas na kolejną!

Rywalizacja i walka o nagrody w konkursie DACH MASTERS!

Stoiska wystawców, warsztaty i prelekcje to nie wszystko co czekało na uczestników Dach Forum. Przez dwa dni zawodnicy biorący udział w konkursie Dach Masters mierzyli się z zadaniami, jakie na nich czekały, czyli: z przygotowaniem pokrycia makiety dachu, pokryciem makiety dachu w technice podwójnego rąbka stojącego i konstrukcją dachu metodą prefabrykacji. Stawką były bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu.

Duża dawka fachowej wiedzy podczas branżowych prelekcji!

Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów. Poruszali oni rozmaitą tematykę, od prawa budowlanego, przez techniki wykonywania konstrukcji dachowych, najczęściej popełniane błędy w pracach konstrukcyjnych, po prawidłową wentylację dachów ważną w kontekście energooszczędności.
Prelekcje cieszyły się wysoką frekwencją, ale także zapisały się ciekawymi prezentacjami, które gromadziły sporą grupę zainteresowanych.

Mariusz Pudzianowski gościem targów Dach Forum!

Jednym z gości, którzy pojawili się w Targach Kielce, był Mariusz Pudzianowski, ambasador firmy Blachy Pruszyński – partnera strategicznego pierwszej edycji targów Dach Forum. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA pojawił się na stoisku firmy, gdzie rozmawiał z uczestnikami, robił pamiątkowe zdjęcia i składał autografy.

Liczne pokazy i warsztaty wartością targów!

Na entuzjastów pokazów „na żywo” czekały prezentacje odbywające się na wielu stoiskach. Jedną z nich, o prefabrykacji dachów, nowoczesnych metodach liczenia i trasowania więźby dachowej i wpływu połączeń ciesielskich na statykę konstrukcji budynku prowadził Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa – współorganizator wydarzenia

Kolejne spotkanie branży dachowej już 14 i 15 stycznia 2023 w Targach Kielce!

Już w styczniu 2023 roku odbędzie się kolejna edycja największego w Polsce Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Swój udział zapowiedzieli już najwięksi producenci, najlepsi fachowcy i uznane autorytety, którzy zaprezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona i stać się ważną częścią wydarzenia już dziś zgłoś się do udziału.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie www.dachforum.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 19 października, 2022

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły