Na rynku

Pierwsza edycja MILWAUKEE® Tour już za nami!

MILWAUKEE® TOUR, to wyjątkowe wydarzenia, podczas którego mamy okazję zobaczyć i przetestować najnowsze produkty, znanej z innowacyjnych narzędzi akumulatorowych, ręcznych, akcesoriów oraz modułowego systemu składowania PACKOUT™ – firmy MILWAUKEE®. Pierwsza edycja tegorocznego wydarzenia już za nami. Czekamy na drugą! A ta już jesienią!

MILWAUKEE® Tour, to międzynarodowy projekt, którego celem jest prezentacja najlepszych elektronarzędzi, najwyżej jakości akcesoriów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także specjalistyczne doradztwo skoncentrowane na potrzebach użytkowników z wielu branż. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego możemy nie tylko zobaczyć liczne pokazy narzędzi, ale również sami je przetestować w warunkach, określanych przez producenta jako „Nothing but HEAVY DUTY” – czyli tych, będących największym wyzwaniem. Spotkania, stanowią także okazję do wyboru sprzętu, dopasowanego przez ekspertów do naszych indywidualnych potrzeb. Umożliwiają zakup produktów w limitowanych promocjach, dostępnych jedynie podczas wydarzenia i przeznaczonych dla końcowych użytkowników narzędzi.

Milwaukee Tour 2021

MILWAUKEE® TOUR – edycja 2021

Tegoroczna edycja MILWAUKEE® Tour obejmuje serię wydarzeń organizowanych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Węgier i Rumunii. Tylko na terenie naszego kraju zaplanowanych zostało aż 35 spotkań. W pierwszej polskiej, zakończonej w czerwcu edycji, marka odwiedziła 18 lokalizacji, m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków, Łódź, Warszawę i Wrocław. Druga seria spotkań zaplanowana jest już na wrzesień. Gdzie dokładnie? Cała trasa dostępna jest na stronie organizatora: www.milwaukeetool.pl. By być na bieżąco, zachęcamy również do śledzenia funpage’u producenta.

Milwaukee Tour 2021

Nowości MILWAUKEE®

Podczas spotkań w ramach akcji MILWAUKEE® Tour będziemy mogli zobaczyć zarówno najpopularniejsze narzędzia systemów M12™ i M18™, jak i najnowszą akumulatorową innowację – System MX FUEL, w którego skład wchodzi 5 profesjonalnych urządzeń. Są to pierwsze na światowym rynku w pełni funkcjonalne bezprzewodowe narzędzia wysokiej mocy, którymi bez obaw o utratę wydajności, można zastąpić dotychczasowy sprzęt przewodowy, spalinowy, czy pneumatyczny. Wykonywane w trakcie wydarzeń pokazy udowadniają, że dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii, eliminacji emisji spali oraz redukcji hałasu i poziomu wibracji, a także gwarancji bezkonkurencyjnej jakości i trwałości urządzeń z systemu MX FUEL, MILWAUKEE® po raz kolejny zrewolucjonizował rynek, znacznie przyspieszając i ułatwiając wykonywanie pracy. Co więcej, na każdym wydarzeniu tegorocznej edycji, będziemy mogli zapoznać się także z najnowszymi dodatkami do pozostałych systemów oraz zupełnie nową kategorią – środkami ochrony indywidualnej.

Szczerze polecamy i zachęcamy do wzięcia udziału w MILWAUKEE® Tour! Więcej informacji na temat wydarzeń serii MILWAUKEE® Tour oraz pełną ofertę MILWAUKEE® można znaleźć na stronie producenta: www.milwaukeetool.pl

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 13 lipca, 2021

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły