Na rynku

Pierwsze w nowym roku spotkanie Dach Forum 2023 w Targach Kielce!

14 i 15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce, po raz drugi, odbędzie się największy w Polsce Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM. Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaprezentowała swoją ofertę produktów lub usług, koniecznie zgłoś się do udziału i zostań częścią „dachowej” społeczności. Wydarzenie skierowane jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców. Sponsorem strategicznym nadchodzącej edycji DACH FORUM jest firma Blachotrapez.

Konkurs DACH MASTERS trwa… Weź udział w konkursie i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Chcesz zobaczyć profesjonalistów w akcji? A może sam zastanawiasz się, czy podjąć rywalizację z najlepszymi fachowcami w jednej z trzech kategorii: dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo? Jeśli tak, to nic straconego. Termin zgłaszania w I etapie mija dopiero 30 grudnia 2022 roku o godzinie 8.00. Do tego czasu wystarczy w odpowiedniej grupie na FB opublikować post z #DACHMASTERS, zawierający zdjęcia swojej pracy i przystąpić do rywalizacji. Szczegółowy regulamin znajdziesz w zakładce KONKURS DACH MASTERS na stronie www.dachforum.pl. Finaliści, którzy dotrą do II etapu, przez dwa dni rywalizować będą o vouchery i nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 80 tysięcy złotych, ufundowane przez sponsorów, firmy: BLACHOTRAPEZ i CB COROTOP.

Dach Forum 2023

Fachowa wiedza od najlepszych ekspertów w branży

Podobnie jak w pierwszej edycji, ważnym punktem kongresu, który wzbudza niemałe zainteresowanie, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in.: mgr inż. Krzysztof Patoka, który mówić będzie o zasadach wentylacji dachów, inż. Dariusz Nowicki, podejmujący temat odpowiedzialności za błędy na dachach stromych, Igor Pilutkiewicz, który doradzi, jakie szkolenie warto odbyć i w jakiej formie, na żywo czy online, Adam Heryk, kontynuujący rozmowy o dachach z pierwszej edycji Dach Forum i wielu innych ekspertów z branży pokryć dachowych. Pełny program kongresu znajdziecie w zakładce na stronie www.dachforum.pl.

Warsztaty, szkolenia i mnóstwo praktycznej wiedzy

Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami. Pokaz rzemiosła blacharskiego zaprezentują m.in.: Maciej Parcelewski (MetalManiak), który podejmie się wykonania zaawansowanych obróbek dekarskich i pokaże przekrój procesu technologicznego z użyciem blachy i Robert Szuta, który pojawi się w Targach Kielce wraz z całą ekipą AntyFarmers.

Marki z całego świata w jednym miejscu!

Dach Forum to największe branżowe spotkanie w Polsce. W ciągu dwóch dni poznasz ofertę m.in. takich firm, jak: Blachotrapez, Blachy Pruszyński, CB COROTOP, Röben, FAKRO, VELUX, Ruukki , RHEINZINK, ITW, Jouanel, SVARCOVE, PREFA i wielu innych marek. Jeśli poszukujesz nowoczesnych technologii i markowych narzędzi od najlepszych producentów na świecie, koniecznie zarezerwuj czas i odwiedź Targi Kielce. Podczas Dach Forum będziesz mógł przetestować narzędzia w optymalnych warunkach pod okiem fachowców.

Zespół AFTER PARTY zagra podczas Dach Forum 2023

Specjalnie dla uczestników targów Dach Forum i ich rodzin, którzy pojawią się w Kielcach 14 i 15 stycznia 2023 roku, przygotowaliśmy nie lada atrakcję. Pierwszego dnia, podczas uroczystego bankietu za zaproszeniami, zagra dla Was zespół After Party! Zabierzcie ze sobą żonę lub partnerkę i wspólnie weźcie udział w pełnym emocji wieczorze i największym spotkaniu branży pokryć dachowych w Polsce!

Skorzystaj z promocji i kup bilet już dziś!

Tylko do końca grudnia 2022 roku, możesz kupić bilet na DACH FORUM ze specjalnym rabatem 15%. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: www.targikielce.pl/sklep, wybierzesz odpowiedni rodzaj biletu i wpiszesz kod rabatowy: DACH31. Pamiętaj, że promocja kończy się 31 grudnia br. Zaplanuj początek roku już teraz!

II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 14-15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce.
Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl


Data publikacji: 9 stycznia, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły