Szkolenia

Pierwszy kwartał roku pod znakiem szkoleń

Wraz z nadejściem wiosny zakończył się pracowity sezon szkoleniowy w firmie Blachy Pruszyński. W kolejnej zimowej edycji szkoleń dekarskich i handlowych uczestniczyło ponad 2500 osób – dekarzy i handlowców z całej Polski.

Szkolenia przeprowadzone dla handlowców podczas cyklu spotkań w Nieporęcie pod Warszawą koncentrowały się na obsłudze klienta detalicznego oraz doskonaleniu technik sprzedaży. Spotkania zorganizowane w ramach IX edycji szkoleń dekarskich w siedzibie głównej firmy w Sokołowie koło Janek oraz w Olsztynku, Gdańsku i Rzeszowie skierowane były przede wszystkim do właścicieli i pracowników firm dekarskich i handlowo-wykonawczych. Zgodnie z przeprowadzoną ankietą znaczną większość uczestników stanowiły osoby, które po raz pierwszy brały udział w przedsięwzięciu tego typu.

Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej – pierwsza miała za zadanie zaprezentowanie asortymentu ze szczególnym naciskiem na tegoroczne nowości produktowe oraz przybliżenie profilu działalności firmy oraz założeń na kolejny rok. Dopełnieniem pierwszego etapu było zwiedzanie zakładu produkcyjnego w Sokołowie, w którym uczestnicy mieli możliwość przyjrzeć się maszynom oraz procesowi produkcji niemal całego asortymentu firmy. Część praktyczna szkoleń odbywała się w Sokołowie w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Blachy Pruszyński. Zajęcia prowadzone przez mistrzów dekarskich obejmowały między innymi prawidłowy montaż blachodachówek panelowych Modus i Tur, instalację nowych paneli REGLE i Paneli dachowych z rąbkiem oraz wykonywanie obróbek komina. Prowadzący na bieżąco odpowiadali na wszystkie zgłaszane pytania i wyjaśniali wątpliwości.

Jak co roku na podczas szkoleń zaprezentowały się również firmy partnerskie: firma System Pruszyński producent stalowych rynien NIAGARA, producent giętarek Prod Masz, firma wytwarzająca narzędzia Koelner oraz producent gwoździarek B.Pro.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 7 czerwca, 2015

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły