Na rynku

Piknik Dekarski Blach-Dek

Kolejny raz w firmie Blach-Dek odbył się Piknik Dekarski, który zgromadził wielu dekarzy, przedstawicieli firm oraz producentów materiałów budowlanych.

Spotkanie odbyło się w piątek 20 kwietnia 2012 r. W tym roku wyjątkowo dopisała nie tylko pogoda, ale również goście. Podczas naszego Pikniku miały miejsce darmowe szkolenia praktyczne z zakresu wykonawstwa dekarsko-ciesielskiego oraz pokazy towarów firm uczestniczących w imprezie. Podczas warsztatów prezentowane były sposoby montażu i obróbki okien dachowych ale też przykłady mocowania pap termozgrzewalnych czy prawidłowa i fachowa obróbka komina.

Piknik Dekarski Blach-Dek

Co roku pojawia się wiele nowości na rynku, które mają wpływ na trwałość, a także poprawę parametrów energetycznych budynku. Jest także wiele nowych narzędzi i rozwiązań technologicznych, które warto zastosować, o czym można było przekonać się odwiedzając kolejne stanowiska firm biorących udział w wydarzeniu. Co ciekawe, nie tylko branża budowlana aktywnie wzięła udział w tegorocznej edycji Pikniku. Pośród wystawców znalazł się także bank WBK oraz przedstawiciele marki Peugeot. Dużą atrakcją naszego eventu byli dekarze motocykliści, którzy prezentując swoje maszyny wzbogacili program wydarzenia.

Piknik Dekarski Blach-Dek

Celem imprezy była po pierwsze integracja uczestników spotkania nie tylko z branży budowlanej, po drugie podniesienie kwalifikacji osób, które w niej pracują. Firma Blach-Dek zorganizowała wiele atrakcji np. konkurs w podnoszeniu papy, w którym można było wygrać m.in. jazdę na torze sportowym samochodem Ferrari oraz przelot szybowcem nad Zieloną Górą.

Firma Blach-Dek otrzymała w tym roku Certyfikat Jakości będącym zaczątkiem powstania oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dekarskiego zrzeszającego dekarzy jak i wykonawców. Ciekawym elementem uczestnictwa jest uzyskiwanie bonifikat dla osób zrzeszonych jak i możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez udział w okresowo organizowanych szkoleniach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Pikniku Dekarskim 2012 i zachęcamy już teraz do odwiedzenia nas w przyszłym roku.

Piknik Dekarski Blach-Dek
5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 29 listopada, 2012

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły