Warsztat

PKT MOBILO – bądź niezależny! W każdych warunkach… Dzięki najbardziej przenośnemu kompresorowi na świecie!

PKT MOBILO to mobilny zestaw butli z powietrzem oraz reduktora, dla wszelkiego rodzaju narzędzi pneumatycznych.


Ta rewolucyjna technologia wykorzystuje sprężone powietrze (ponad 300 bar w butli o pojemności 1,5 litra). W pełni niezależny zestaw umożliwiający prace w każdym terenie i trudnych warunkach – BEZ PRĄDU, GAZU CZY AKUMULATORÓW. W przeciwieństwie do urządzeń gazowych, Mobilo nie jest wrażliwe na warunki pogodowe, co oznacza, że nawet przy niskich temperaturach urządzenie jest tak samo wydajne i daje taką samą siłę.

PKT MOBILO - bądź niezależny! W każdych warunkach… Dzięki najbardziej przenośnemu kompresorowi na świecie!
Dzięki reduktorowi możemy podłączyć praktycznie każde narzędzie pneumatyczne, począwszy od tych, których ciśnienie robocze waha się w granicach 4 bar, a kończąc na tych, które wymagają 8-10 bar. Dla wymagających, istnieje także opcja MOBILO HD, która sprosta narzędziom do 23 bar. Na dodatkowym wskaźniku na reduktorze pokazana jest ilość pozostałego powietrza w butli.
Skórzany pas umożliwia przymocowanie butli wraz z reduktorem na biodrze, dzięki czemu można skupić się na wykonywanej czynności i zapomnieć o uciążliwych przedłużaczach, kompresorach, agregatach itp. Funkcjonalność tego urządzenia docenić można szczególnie podczas prac na wysokościach, lub tam, gdzie mamy ograniczony dostęp do mediów jak prąd.
Specjalnie zaprojektowane butle wykorzystywane w PKT MOBILO, wykonane są z włókien, dzięki czemu są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Mogą być wielokrotnie napełniane poprzez kompresor Prebena PKT FILLMASTER.
Na rok 2016 niemiecki producent rozszerzył gamę wielkości butli o pojemności 3, 4,7, 6,9 oraz 9 litrów, co daje jeszcze więcej powietrza i jeszcze większą wydajność. Dla największych butli zaprojektowano specjalny uchwyt na plecy, aby praca była komfortowa i łatwa.
Urządzenie jest pełni bezpieczne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach i posiada niemiecki certyfikat TÜV.

PKT MOBILO - bądź niezależny! W każdych warunkach… Dzięki najbardziej przenośnemu kompresorowi na świecie!
Zestaw zawiera:

  • pojemnik na sprężone powietrze do wielokrotnego napełniania,
  • reduktor ciśnienia z płynną regulacją do 10 bar,
  • pas skórzany do zamocowania butli na biodrach,
  • wąż spiralny o długości 5 m (okuty w szybkozłącza),
  • metalowe etui.

PREBENA – POLSKA
WWW.PREBENA.COM.PL


Data publikacji: 5 czerwca, 2016

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły