Blachodachówka

Plannja Flex – nowa dwumodułowa blachodachówka

Firma Plannja od lat jest pionierem w rozwoju blachodachówek na rynku europejskim. Najnowszym naszym osiągnięciem jest Plannja Flex – dwumodułowa blachodachówka o nowoczesnym i awangardowym kształcie.

Innowacyjne rozwiązanie

Plannja Flex to nowoczesna i oryginanlna dwumodułowa blachodachówka. Niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali powodują wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Wykorzystanie do montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie. Dwumodułowa konstrukcja paneli to również zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.

System modułowy

Rozmiar blachodachówki Plannja Flex został dopasowany do potrzeb klientów. Długość i szerokość paneli zamykają się w rozmiarach palety. Dzięki temu wystarczy mały samochód dostawczy, aby dowieźć blachodachówkę Plannja Flex na budowę.

Dach z najlepszej stali

Plannja Flex wykonana jest z najwyższej jakości stali, która jest zabezpieczona unikalną 50 µm powłoką Plannja Hard Coat 50 Glossy. Powłoka jest odporna na zmiany koloru i korozję. Właściwości te są uzyskiwane w procesie malowania i powlekania wykonywanego pod ścisłym nadzorem, przy zachowaniu największej precyzji. Dlatego blachodachówka Plannja Flex objęta jest 30-letnią gwarancją.

Dane techniczne:
Materiał: stal ocynkowana, powlekana
Powłoka: Plannja Hard Coat 50 Glossy
Grubość rdzenia: 0,50 mm
Warstwa cynku: 275 g/m2
Tłoczenie: 30 mm
Masa panelu: 3,85 kg
Wysokość całkowita: 55 mm
Długość modułu dachówki: 350 mm
Szerokość dachówki: 220 mm
Efektywna szerokość panelu: 1100 mm
Całkowita szerokość panelu: 1185 mm
Efektywna długość panelu: 700 mm
Całkowita długość panelu: 740 mm
Powierzchnia efektywna panelu: 0,77 m2/sztuka
Minimalny spadek dachu: 14°(25%)
Gwarancja: 30 lat
Kolory: czarny, grafitowoszary, wiśniowy ceglastoczerwony, brązowy
Cena za całkowity m2: 51,27 zł brutto
Cena za panel: 39,48 zł brutto

Producent: Plannja

www.plannja.com.pl

4.7/5 - (22 votes)

Data publikacji: 27 września, 2012

Autor:

4.7/5 - (22 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Klara
  czwartek, 24 maja, 2018

  Rzeczywiście blachodachówka ma wiele zalet i korzyści. Zdecydowanie różni się od tych dostępnych obecnie na rynku.

 2. Jerzy
  piątek, 25 maja, 2018

  Szczerze mówiąc to nie słyszałem o takim producencie. Oferowana blachodachówka posiada ciekawe tłoczenie. Przyglądając się podanym parametrom technicznym, można wywnioskować iż spełnia ona wszystkie potrzebne normy, a długa gwarancja producenta może świadczyć o wysokiej jej jakości. W sumie bardzo interesująca propozycja.

 3. Jan
  sobota, 26 maja, 2018

  Suuuper. Takie teraz nowości firma wymyśla, że aż chciałoby się dach wyremontować. Gwarancja na dachówkę 30 lat to idealnie wg mnie, poza tym prawie nie widoczny montaż, ładny i trwały kolor odporny na warunki pogodowe zachęca do nadania nowego charakteru swojemu domu i wymiany obecnej blachy.

 4. kos
  sobota, 26 maja, 2018

  Blachodachówka o takich parametrach jest naprawdę czymś wyjątkowym i warto taką innowacyjną blachodachówkę położyć na dachu.Ja z pewnością w pierwszej kolejności będę wybierał blachodachówkę Plannja Flex w pierwszej kolejności ponieważ jest innowacyjna i posiada kilka zalet,które mi odpowiadają.

 5. Antoni
  sobota, 26 maja, 2018

  Firma Plannja znana z doskonałych ,nowoczesnych dwumodułowych blachodachówek.Jakość ich wykonania z najwyzszej jakości stali robi wrażenie ,potwierdzając bardzo długą gwarncję

 6. inka2
  poniedziałek, 28 maja, 2018

  Naprawdę ciekawa dachówka, jeszcze się z taką nie spotkałam. Zainteresowały mnie zwłaszcza te załamania światła i cienie w miejscach przetłoczeń. Szkoda tylko, że nie ma zdjęcia poglądowego całego dachu.

Podobne artykuły