Blachodachówka

Pochodzenie dachówek ma znaczenie

TILCOR – producent metalowych dachówek z posypką wytwarzanych wyłącznie w Nowej Zelandii. Z pełnym przekonaniem informujemy, że działamy według tradycyjnych wartości, jakie Nowozelandczycy przywiązują do jakości, korzystając z jednolitych, naturalnych surowców.

Naszych Klientów chcielibyśmy zapewnić, iż dachówki w 100% wytwarzane są w Nowej Zelandii, cechują się najwyższą oraz stabilną jakością. Napis MADE IN NEW ZEALAND to potwierdzenie produkcji w kraju, gdzie wynaleziono ten typ pokrycia. To gwarancja oryginału.

TILCOR – producent metalowych dachówek z posypką

Dlaczego produkty wytwarzane w 100% w Nowej Zelandii wyróżniają się na tle innych?

Niestety niektórzy producenci przenieśli swoje zakłady do krajów europejskich lub w Azji, albo zmienili swoje nazwy i nadal twierdzą, że ich towary są wytwarzane w Nowej Zelandii. Często spotykamy się z takimi fałszywymi deklaracjami w Polsce. Takie twierdzenia wprowadzają Klientów w błąd, dlatego należy zwrócić uwagę na kraj pochodzenia dachówki. Pochodzenie ma znaczenie!

Nowozelandzka Stal – legendarne dziedzictwo, siła, trwałość, odporność

Kluczowym materiałem stosowanym w produkcji dachówek metalowych jest blacha stalowa, która stanowi 70% dachówki. Stal stosowana do produkcji dachówek TILCOR to jedna z najczystszych postaci stali na świecie, ponieważ wytwarza się ją z najczystszego piasku żelazistego występującego na wschodnim wybrzeżu Wyspy Północnej Nowej Zelandii, pochodzącego z okresu około 2,5 miliona lat temu.
Czystość stali wraz z aluminiowo-cynkową powłoką ochronną ZINCALUME© pozwala nam na udzielenie gwarancji proporcjonalnej na 50 lat. Powłoka ZINCALUME© charakteryzuje się 2,5 razy wyższą wytrzymałością niż zwykła stal cynkowana i posiada gwarancję huty NEW ZEALAND STEEL LTD.

Kruszywo z serca Nowej Zelandii

Kwestią szalenie ważną jest użycie kruszywa skalnego wydobywanego w kamieniołomach Nowej Zelandii. To naturalne, niemalowane kruszywo skalne wydobywane z głębi ziemi zapewnia wyjątkową estetykę oraz wieloletnią stabilność koloru w okresie użytkowania dachu. To jest właśnie legendarna jakość z Nowej Zelandii.

TILCOR – producent metalowych dachówek z posypką
TILCOR – producent metalowych dachówek z posypką

Jak zyskać pewność, że klient otrzymuje oryginalny produkt nowozelandzki?

Niektóre podmioty działające na rynku światowym konkurencyjne wobec Tilcor próbowały twierdzić, że ich produkty pochodzą z Nowej Zelandii. Wskutek tego Tilcor zaleca sprawdzenie PRAWDZIWOŚCI i AUTENTYCZNOŚCI znaku NEW ZEALAND STEEL na spodniej stronie dachówki.
Oryginalny napis powinien także zawierać wyrażenie „MADE IN NEW ZEALAND” oraz logo „TILCOR” lub „ROSS ROOF GROUP” umieszczone na spodzie dachówki.
TILCOR i każdy z jej partnerów może potwierdzić pisemnie, że produkt jest oryginalny i został wyprodukowany w Nowej Zelandii. Często można napotkać fałszywe stwierdzenia konkurencji, zgodnie z którymi „ich produkt jest taki sam”, co w rzeczywistości jest niezgodne z prawdą. W przypadku wątpliwości najlepiej po prostu zapytać o pisemne potwierdzenie pochodzenia stali i posypki mineralnej.

AREA MANAGER POLSKA
Marcin Gierszewski
tel. 662 866 306
e-mail: Marcin.gierszewski@tilcor.com

4.8/5 - (44 votes)

Data publikacji: 27 kwietnia, 2020

Autor:

4.8/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. rafal8647
  wtorek, 28 kwietnia, 2020

  super artykuł

 2. obserwator
  wtorek, 28 kwietnia, 2020

  Zgadzam się z tym stwierdzeniem,że pochodzenie produktu jaki urządzenia ma znaczenie.Pochodzenie dachówek także ma znaczenie.a te produkowane w Nowej Zelandji naprawdę są dobrej jakości i warto takie dachówki kupować aby mieć pewność,że są dobrej jakości i trwałe.

 3. Marta
  środa, 29 kwietnia, 2020

  Polecam produkty. Sama posiadam takie dachówki i od wielu lat nic nie dzieje się niepokojącego. Jakość w tego typu inwestycjach ma jednak znaczenie.

Podobne artykuły