Pokrycia dachowe

Pod jednym dachem – kompletny system dachowy Braas

Budowa domu jest jak układanie puzzli. Żeby uzyskać oczekiwany efekt końcowy wszystkie elementy układanki muszą do siebie pasować. Jeśli chcemy aby nasz dom był zbudowany z solidnych materiałów, które będą nam długo służyć warto wybrać kompletną ofertę jednego producenta.

Marka Braas od lat cieszy się zasłużoną popularnością. W jej ofercie znajdziemy bezpieczne i pewne materiały. Kompletny system dachowy to najlepsze rozwiązanie na twój dach.

Z czego składa się dach

Na pokrycie dachowe składa się wiele elementów: dachówki, izolacja, system komunikacji dachowej, kominki wentylacyjne, rynny, system solarny. Właściciel domu staje przed poważnym zadaniem: musi skompletować poszczególne jego części, które mają idealnie pasować i doskonale spełniać swoją rolę. Jak to zrobić aby nie zwariować i nie ogłosić bankructwa konsumenckiego?

Zintegrowany system

Twój wymarzony dom jest w zasięgu ręki, dzięki Braas: Znajdziesz tu wszystkie elementy potrzebne do jego budowy: dachówki ceramiczne i betonowe, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu: od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, ocieplenia nakrokwiowe po nowoczesne systemy solarne.

Zalety:

– kompleksowy system dachowy od jednego dostawcy daje pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować,
– bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dzięki wentylacji podpołaciowej,
– estetyka i funkcjonalność – zakup materiałów u jednego producenta gwarantuje, że wszystkie elementy będą dopasowane pod względem technologicznym i wizualnym,
– serwis i wsparcie techniczne doświadczonych ekspertów.

Nie zaczynaj budowy dachu bez Braas.
http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

ASZ


Data publikacji: 21 lipca, 2013

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły